Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Новини

Міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у  вересні-жовтні 2019 року

Міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у вересні-жовтні 2019 року

Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради у рамках виконання заходів Програми реалізації молодіжної політики «Нова генерація Кривого Рогу на 2016-2020 роки» оголошує міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у вересні-жовтні 2019 року.

13 вересня 2019
До уваги мешканців міста!

До уваги мешканців міста!

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» (krmisto.gov.ua) функціонує календар заходів в місті, що заплановані та відбуваються на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання. Про кожен захід розміщена інформація стосовно часу та місця проведення, фотографії, афіши тощо.

13 вересня 2019
МИ ТАМ- ДЕ ВИ!

МИ ТАМ- ДЕ ВИ!

На минулому тижні ВІЗА МОБІЛЬНА працювала у Тернівському та Центрально-Міському районах міста. Мешканці дуже активно відвідували наш мобільний офіс, було прийнято 197 замовників послуг, з яких майже 80 % - це послуги та консультації із соціальних питань (призначення та виплата житлової субсидії - за новими правилами, надання документів на отримання матеріальної допомоги).

13 вересня 2019
ЯК ЗНАЙТИ «ВІЗУ ЕЛЕКТРОННУ»  В КОМП’ЮТЕРІ, В  ТЕЛЕФОНІ?

ЯК ЗНАЙТИ «ВІЗУ ЕЛЕКТРОННУ» В КОМП’ЮТЕРІ, В ТЕЛЕФОНІ?

Складовими проекту «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА» є: впроваджені електронні сервіси, зокрема модернізовані програмні продукти: «Електронна система оцінки якості надання послуг»; «Електронні архіви»; «Електронна система керування чергою»; «Електронний реєстр Криворізької територіальної громади»; мобільні додатки «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» і «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза»; вебпортал Центру адміністративних послуг «Віза» з особистим кабінетом користувача; безкоштовна «гаряча» лінія Центру; інтерактивне опитування «Активний громадянин»; інтерактивні інструкції «Інтерактивний гід» та інтерактивна карта-навігатор «Дорога до нас»; системна аналітика та інфографіка; календар подій, відеоінструкції.

13 вересня 2019
Щодо електронної петиції

Щодо електронної петиції

Відповідно до рішення міської ради від 31.01.2018 №2408 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції до міської ради в новій редакції», інформуємо, що виконкомом міської ради розпочато розгляд електронної петиції «Збереження 8-й міської лікарні для дорослих у Кривому Розі», що надійшла 11.09.2019 на адресу виконкому міської ради від громадської організації «Об’єднання Відповідальних Громадян», на веб-сайті якої здійснювався збір підписів на її підтримку та набрала необхідну кількість голосів.

13 вересня 2019
Про погодження подовжених чи цілодобових режимів роботи об`єктів бізнесу

Про погодження подовжених чи цілодобових режимів роботи об`єктів бізнесу

Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» усі суб’єкти господарювання при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення й зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму та інших фізичних факторів зобов'язані уживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищення рівнів шуму, допустимих для відповідного часу доби, на захищених об'єктах; забезпечувати під час роботи закладів ресторанного господарства, торгівлі, сфери побутових послуг при проведенні масових святкових заходів рівні звучання звуковідтворювальної апаратури та музичних інструментів у приміщеннях і на відкритих майданчиках, а також рівні шуму в прилеглих до них житлових і громадських будівлях, що не перевищують рівнів, допустимих для відповідного часу доби.

13 вересня 2019
Оцінки нашій «Візі» за результатами  моніторингу ЦНАПів України

Оцінки нашій «Візі» за результатами моніторингу ЦНАПів України

У межах проекту «Посилення ролі громадського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, Центр політико-правових реформ, разом з партнерськими громадськими організаціями (фонд місцевої демократії, Дніпровський центр соціальних досліджень, Одеський інститут соціальних технологій, Центр досліджень місцевого самоврядування) провів моніторинг 57 Центрів надання адміністративних послуг (з урахуванням філій).

13 вересня 2019
«Майстер-клас» для відвідувачів та адміністраторів Центру «Віза»  з питань надання першої медичної допомоги

«Майстер-клас» для відвідувачів та адміністраторів Центру «Віза» з питань надання першої медичної допомоги

14 вересня у світі відзначається День надання першої медичної допомоги. Саме до цього свята, продовжуючи практику проведення промоакцій для своїх відвідувачів, сьогодні у флагман-офісі Центру адміністративних послуг «Віза» було проведено «майстер-клас» з основ надання першої медичної допомоги. Навчання проводив заступник головного лікаря з медичної роботи Криворізької станції швидкої медичної допомоги Артур Кривець та бригада інтенсивної терапії та реанімації.

13 вересня 2019
ВІЗА МОБІЛЬНА - НОВІ ПІДХОДИ ДО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАМОВНИКІВ У ВЕРЕСНІ

ВІЗА МОБІЛЬНА - НОВІ ПІДХОДИ ДО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАМОВНИКІВ У ВЕРЕСНІ

Рекомендуємо Вам скористатися можливістю отримання послуг за місцем проживання завдяки мобільним офісам муніципальних послуг.

13 вересня 2019
Промисловий туризм. Досвід Кривого Рогу вивчають на міжнародному форумі

Промисловий туризм. Досвід Кривого Рогу вивчають на міжнародному форумі

У рамках проекту «Тиждень індустріальної культури» у Кривому Розі проходить міжнародний форум «Трансформація економіки індустріальних міст через розвиток туризму».

13 вересня 2019
Юрій Вілкул спортсменам: Ви – наша гордість і завдяки вашим успіхам  Кривий Ріг дійсно є спортивним містом!

Юрій Вілкул спортсменам: Ви – наша гордість і завдяки вашим успіхам Кривий Ріг дійсно є спортивним містом!

У Кривому Розі до Дня фізичної культури і спорту мер Юрій Вілкул привітав спортсменів та ветеранів спортивного руху зі святом та вручив кращим міські нагороди.

13 вересня 2019
Земельний офіс ЦНАПу «Віза» - для криворіжців!

Земельний офіс ЦНАПу «Віза» - для криворіжців!

Найзапитуванішими для замовників адміністративних, інших публічних послуг, залишаються послуги у сфері землекористування. З метою забезпечення доступності та зручності їх надання, за ініціативою міського голови Юрія Вілкула, у вересні минулого року поновив роботу у новому форматі Земельний офіс ЦНАПу «Віза». Послугами якого вже скористалися понад 10 тис. замовників.

13 вересня 2019
ВАЖЛИВА СКЛАДОВА РОБОТИ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦЕНТРУ «ВІЗА» - ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК З ГРОМАДОЮ

ВАЖЛИВА СКЛАДОВА РОБОТИ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦЕНТРУ «ВІЗА» - ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК З ГРОМАДОЮ

«Гаряча» лінія ЦНАПу «Віза», організована за дорученням міського голови Ю.Г.Вілкула, є одним з ефективних механізмів зворотного зв’язку ЦНАПу «Віза» із замовниками послуг, іншими мешканцями Криворізької громади.

12 вересня 2019
Прозорі перевірки підприємців

Прозорі перевірки підприємців

10 вересня поточного року Офіс ефективного регулювання (BRDO) cпільно з Державною регуляторною службою України у межах проекту USAID/UKAID «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» презентували аналітичний модуль «Прозорі перевірки». Інструмент надає актуальну прозору аналітику щодо запланованих і проведених перевірок і має на меті посилити громадський контроль та попередити корупційні ризики в інспекційній сфері.

12 вересня 2019
Які кроки потрібно зробити забудовнику для введення в експлуатацію приватного будинку

Які кроки потрібно зробити забудовнику для введення в експлуатацію приватного будинку

Як ввести в експлуатацію приватний будинок, збудований відповідно до вимог чинного законодавства? Мова йде про індивідуальні (садибні) житлові будинки до 500 кв.м, садові дачні будинки не вище 2-х поверхів (без урахування мансардного) до 500кв.м та господарські будівлі та споруди, гаражі, елементи благоустрою та озеленення земельної ділянки, які було збудовано за будівельним паспортом та щодо яких будо подано повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

12 вересня 2019
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради