Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Новини

ГРАФІК РОБОТИ суб’єктів надання послуг у «Візі»

ГРАФІК РОБОТИ суб’єктів надання послуг у «Візі»

Центр «Віза» продовжує свою діяльність в умовах карантину. Ми працюємо для людей і наш пріоритет - робити все, щоб за будь-яких умов забезпечити наших замовників якісними адміністративними та публічними послугами навіть в цих непростих умовах!

19 січня 2021
МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ.  ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

"Екологічний дайджест якості атмосферного повітря за грудень 2020 року" – доступна онлайн узагальнена інформація на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" про якість атмосферного повітря, за результатами аналізу даних міських постів автоматичного спостереження.

19 січня 2021
К. Павлов: Щоб розвивався дитячий та масовий спорт продовжуймо не тільки підтримувати ДЮСШ, спортсменів та тренерів - працюватимуть доступні всім дітям нові секції

К. Павлов: Щоб розвивався дитячий та масовий спорт продовжуймо не тільки підтримувати ДЮСШ, спортсменів та тренерів - працюватимуть доступні всім дітям нові секції

Незважаючи на складну економічну ситуацію, в бюджеті міста-2021 передбачено 143 млн грн на сферу розвитку спорту. Будуть не тільки збережені всі ДЮСШ, тренерський склад, стипендії спортсменам, а й профінансовані нові ставки тренерів для занять дітей в 135 нових секціях.

19 січня 2021
Шановні замовники послуг!

Шановні замовники послуг!

20.01.2021 року з 08.00 до 10.00 у Головному офісі Центру «Віза» у зв’язку із запланованими технічними роботами на мережевому обладнанні виконкому Криворізької міської ради відбудеться тимчасове припинення доступу до мережі Інтернет. У зв’язку з цим, прийом замовників послуг можливий тільки з надання послуг, які не пов’язані з роботою у Державних реєстрах. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

19 січня 2021
НЕОБХІДНО ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ ТА БЛАГОУСТРІЙ? ТЕРПІДРОЗДІЛИ «ВІЗИ»  –  ПОРУЧ!

НЕОБХІДНО ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ ТА БЛАГОУСТРІЙ? ТЕРПІДРОЗДІЛИ «ВІЗИ» – ПОРУЧ!

Опалювальний сезон триває, посилено працюють комунікаційні мережі міста, а значить можливі аварійні ситуації. Законом України «Про благоустрій населених пунктів» визначено, що у разі виникнення аварій на об’єктах благоустрою, роботи з усунення наслідків розпочинаються негайно з обов’язковим подальшим оформленням дозволу. Планові ж ремонті роботи комунікацій суб’єкти господарювання мають право здійснювати лише після отримання дозволу на проведення робіт. Така вимога поширюється на юридичних осіб усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та громадян, що планують проведення нових комунікаційних мереж або облаштовують парковки, зупинки, майданчики, малі архітектурні форми, освітлювальні конструкції інше.

19 січня 2021
УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРС ПРОЄКТІВ «ТЕПЛИЙ ДІМ»

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ «ТЕПЛИЙ ДІМ»

На виконання рішення міської ради від 29.12.2011 №862 «Про затвердження Програми «Теплий дім» щодо виконання заходів з енергозбереження в багатоквартирних будинках для їх співвласників у м. Кривому Розі на 2012 – 2021 роки» та Положення про конкурс «Теплий дім», затвердженого рішеннями виконкому міської ради від 10.08.2016 №338, зі змінами, конкурсною комісією вирішено розпочати конкурс проєктів «Теплий дім».

19 січня 2021
Будівельна амністія: зміни 2021: електронна подача документів через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва  та портал ДІЯ

Будівельна амністія: зміни 2021: електронна подача документів через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва та портал ДІЯ

Так, Мінрегіон на своєму веб-сайті оприлюднив проект наказу «Про затвердження Змін до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт», з яким можливо ознайомитись за посиланням:

19 січня 2021
Інформація міського протиепідемічного штабу на 19 січня.

Інформація міського протиепідемічного штабу на 19 січня.

В Україні за минулу добу зареєстровано 3939 нових випадків коронавірусної хвороби. По Дніпропетровській області – 201, по Дніпру – 86. Кривий Ріг – 29 нових випадка, 19 пацієнт вже перебував на стаціонарному лікуванні, 10 - контактні, самоізоляція та амбулаторне лікування. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікуються – 1012 пацієнтів, з них – 89 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус – 8346. Одужавших за добу - 91.

19 січня 2021
Про роботу міської робочої групи з питань соціально-економічного захисту найманих працівників у 2020 році

Про роботу міської робочої групи з питань соціально-економічного захисту найманих працівників у 2020 році

Важливим напрямом діяльності міської влади є належний захист трудових прав працівників. Задля упередження порушень чинного законодавства про працю та зайнятість у сфері малого підприємництва у виконкомі міської ради працює міська робоча група з питань соціально-економічного захисту найманих працівників.

19 січня 2021
ВІДПОВІДАЄ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ

ВІДПОВІДАЄ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ

начальник служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради Лариса Хоружева
19 січня 2021
Шановні криворіжці!

Шановні криворіжці!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім!

Це свято світлих нових починань, джерело впевненості та душевного спокою, зміцнення віри на краще майбутнє.

Нехай у цей день серця наповнюються любов’ю до ближнього, великим бажанням бути гідними людьми, прагненням до єдності та порозуміння.

Хай помисли людей будуть світлими, а вчинки – благородними!

Мудрості кожному з нас, духовного зростання та миру в кожній криворізькій родині!

Зі святом!

Криворізький міський голова Костянтин Павлов

19 січня 2021
АНОНС! 20.01.2021 У КОНТАКТ-ЦЕНТРІ 1520 ПІД ЧАС «ПРЯМОЇ ЛІНІЇ» ОБГОВОРЮВАТИМУТЬСЯ ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ  У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

АНОНС! 20.01.2021 У КОНТАКТ-ЦЕНТРІ 1520 ПІД ЧАС «ПРЯМОЇ ЛІНІЇ» ОБГОВОРЮВАТИМУТЬСЯ ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

20 січня 2021 року у Контакт-центрі 1520 онлайн-консультації надаватиме директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко.

19 січня 2021
ОГОЛОШЕННЯ!  ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ ЗІ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ!

ОГОЛОШЕННЯ! ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ ЗІ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ!

Суб’єктам малого й середнього підприємництва надається часткова компенсація в розмірі 75 % від суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом (надалі – часткова компенсація) через 6 місяців з моменту створення нових робочих місць, за умови їх збереження, у межах асигнувань передбачених у міському бюджеті на відповідний бюджетний період (рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253, зі змінами від 22.05.2018 №251).

19 січня 2021
Робота інспекції з питань праці та зайнятості  департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради під час карантину

Робота інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради під час карантину

Карантин та пов’язані з ним обмежувальні заходи – це виклик як для роботодавців, так і для працівників. Тож як захистити свої трудові права працівнику та не припуститися помилки роботодавцю – щодня розповідають фахівці інспекції з питань праці та зайнятості, відвідуючи як торгівельні точки, так і виробничі цехи, які на сьогодні продовжують свою діяльність. Адже основною метою в діяльності органів місцевого самоврядування, спрямованою міським головою Костянтином Павловим, є тісний тандем та взаємопорозуміння між роботодавцями та місцевою владою в частині дотримання вимог трудового законодавства.

18 січня 2021
МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

Міський електронний сервіс "Відкритий бюджет" у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", доступно у версіях для Android та iOS.

18 січня 2021
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.