Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

За підсумками І півріччя 2012 року міська влада забезпечила створення кращих умов для здобуття якісної освіти в навчальних закладах Кривого Рогу

Створено: 2012-07-26 12:32:05Оновлено:

Однією з найбільш вагомих галузей соціально-культурної сфери Кривого Рогу на сьогоднішній день є галузь «Освіта», питома вага якої у видатках міського бюджету становить 53%. У зв'язку з цим міська влада постійно приділяє увагу щодо створення найкращих умов для здобуття якісної освіти в навчальних закладах Кривого Рогу. Про це йшлося під час засідання сесії міської ради, яка відбулася 25 липня 2012 року.

Як було відзначено депутатами Криворізької міської ради протягом І півріччя 2012 року на утримання установ освіти з міського бюджету було виділено суму, яка на 24,4% більше проти відповідного періоду минулого року і складає понад 461 млн.грн. Зокрема частину зазначених коштів було спрямовано на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти - це і проведення капітальних ремонтів, на що спрямовано 8,7 млн. грн., і облаштування навчальних закладів міста спортивними майданчиками із сучасними тренажерами, на що лише за І півріччя 2012 року спрямовано з міського бюджету 2,5 млн. грн.

Крім того, було прийнято рішенням міської ради замінити в школах міста пожежонебезпечні газові плити на електричні. На це виділено 869 тисяч гривень. Також виділено 500 тисяч гривень на придбання 10 абсолютно нових комп'ютерних класів. «Як ви знаєте, раніше ми вирішили завдання по 100% комп'ютеризацій шкіл, тепер розширюватимемо і модернізуватимемо вже наявну базу», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Юрій Григорович Вілкул також зауважив, що якість освіти дітей значною мірою залежить від того як вони харчуються. «Торік ми значно збільшили витрати на харчування дітей в школах. Цього року ми також йдемо до збільшення фінансування. Учні 1-4 класів 100% забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням. Вартість харчування 1 учня на добу початкової школи у І півріччі поточного року зросла на 42,8% проти аналогічного періоду минулого року. Для учнів пільгової категорії загальноосвітніх шкіл та вихованців загальноосвітніх шкіл-інтернатів, дитячих будинків видатки на харчування також збільшилися. Так, вартість харчування 1 дитини на добу відповідно зросла на 33,3% та 23%», - повідомив міський голова.

Крім того, у місті продовжується запровадження заходів, спрямованих на соціальний захист дитинства. Відповідно до існуючих нормативних вимог діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування 100% забезпечені гарячим харчуванням, шкільною формою, підручниками, послугами з оздоровлення.

Також на сесії було прийнято рішення про введення 105 додаткових ставок медичних сестер, які працюватимуть в учбових закладах міста. «Це питання піднімалося декілька останніх років. Тепер у кожній школі буде присутній медичний працівник», - зауважив міський голова Юрій Вілкул.

(0564)92 13 03, v.public.rel@kryvyirih.dp.ua
© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.