Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

З нагоди Дня місцевого самоврядування

Створено: 2010-12-09 14:21:59Оновлено:

6 грудня в ДП «Овація» ВАТ «ЦГЗК» відбувся міський урочистий вечір та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування. В заході взяли участь міський голова Юрій Вілкул, депутати Дніпропетровської обласної ради, Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, депутати рад всіх рівнів Кривого Рогу, посадові особи місцевого самоврядування, ветерани органів місцевого самоврядування, керівники підприємств та організацій міста.

З вітальним словом виступив міський голова Юрій Вілкул. Він поздоровив громаду зі святом, подякував усім за повсякденний внесок у створення добробуту криворіжців. У своєму зверненні Юрій Григорович відзначив високий професійний рівень щоденної праці посадовців місцевого самоврядування Кривого Рогу і висловив колегам впевненість, що налагоджена праця команди дозволить реалізовувати у найближчому майбутньому стратегічні проекти, зорієнтовані на вирішення екологічних проблем, подальше розв’язання завдань соціально-економічного характеру, та інших численних заходів, направлені на покращення життя криворіжців. Адже, основне завдання виконкому криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Вілкулом – зробити Кривий Ріг містом європейського зразка. Після поздоровлення Юрій Григорович Вілкул вручив високі нагороди і відзнаки кращим з кращих криворіжців, які зробили значний особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування та соціально-економічний і культурний розвиток Кривого Рогу.

Під час урочистостей від імені голови обласної Дніпропетровської державної адміністрації Олександра Вілкула та голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода присутніх з Днем місцевого самоврядування привітав заступник голови облради Валерій Храмцов.

Також звернувся до присутніх у залі зі словами поздоровлення Владика Єфрем. У своєму виступі він зосередив увагу на історії формування традицій місцевого самоврядування. Крім того, Архієпископ Криворізький і Нікопольський виконав ще одну почесну місію, від імені митрополита Володимира він вручив міському голові Юрію Вілкулу грамоту «За заслуги перед Українською Православною Церквою» і орден УПЦ Московського патріархату «Святого великомученика Георгія Побідоносця». Також Владика подарував Юрію Григоровичу копію образу ікони Божої Матері «Розчулення», яку передав у благословення Патріарх Московський і всія Русі Кирил.

ДОВІДКА:

У виконкомі міськради разом з виконкомами районних у місті рад працює тисяча шістсот двадцять сім чоловік, із них посадових осіб місцевого самоврядування тисяча триста сорок шість чоловік. Серед працівників органів місцевого самоврядування п’ятсот тридцять три чоловіки.

Цього року навчаються за спеціальністю «Державна служба» дев’ятнадцять посадовців виконкому міської та районних у місті рад, а підвищили свою кваліфікацію шістдесят дві особи.


© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради