Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ПІДПИСАННЯ УГОД НА ВИВІЗ СМІТТЯ – В МОБІЛЬНІЙ ВІЗІ

Створено: 2018-08-09 16:03:46Оновлено: 2018-08-09 16:10:15

Шановні мешканці м.Кривого Рогу!

Інформуємо Вас, що у роботі Центру адміністративних послуг «Віза» з 2004 року приймає участь ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС», повноважні представники якого надають послуги з укладання договору на вивезення побутових відходів для населення та суб’єктів господарювання. Центр «Віза» постійно удосконалює свою роботу і відтепер, завдяки унікальному в Україні Мобільному офісу  муніципальних послуг – автомобілю-трансформеру, таку послугу можна отримати за місцем проживання або здійснення господарської діяльності, безпосередньо у Мобільному офісі, при наявності заявок на виїзд фахівця ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС».

08.08.2018 «бригада» фахівців Мобільного офісу виїзджала до мешканців колишнього с. Горький Тернівського району: державний реєстратор управління з питань реєстрації виконкому міськради, працівники управління праці та соцзахисту населення, відділу реєстрації місця проживання громадян Тернівського райвиконкому,   сімейний лікар  з Центру первинної допомоги №2, представник ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС»,  надали 78 послуг, у т.ч. укладено 10 договорів на вивіз сміття, оформлено 20 декларацій з лікарями первинної ланки, надано 40 послуг із соціальних питань та 8 по реєстрації місця проживання. Приймав участь в сході громадян біля офісу депутат міської ради Артюх В.М. Мешканці звернулися до керівництва виконкому міськради з проханням передбачити в бюджеті 2019 року кошти на ремонт фасаду середньої школи №38.

Шановні криворіжці!

Протягом серпня у Мобільному офісі можна «ОФОРМИТИ МЕДИЧНІ ДЕКЛАРАЦІЇ», «ПРОПИСАТИ ДИТИНУ», «ПЕРЕВІРИТИ НЕРУХОМІСТЬ».

 Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра!

  

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua


 

09 серпня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради