Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул передав міськводоканалу нову спеціалізовану техніку

Створено: 2022-12-08 13:43:04Оновлено: 2022-12-08 13:47:58

Це -  життєво необхідна техніка для усунення наслідків ворожих обстрілів критичної інфраструктури міста, а також для ліквідації аварій на водопровідних та каналізаційних мережах.

«В умовах воєнного стану, нова сучасна спецтехніка, яку ми отримали від Олександра Вілкула, суттєво підвищить наші можливості для ефективної роботи й  забезпечення поточної діяльності нашого підприємства, ліквідації наслідків обстрілів, аварій та для відновлення важливої інфраструктури міста, щоб жителі міста були забезпеченні якісною питною водою»,- зазначив директор КП «Кривбасводоканал» Сергій Марков.

За ініціативи Військової адміністрації, коштом міського бюджету закуплено спеціалізовану землерийну і вантажну техніку, яка днями вийде на лінії. Зокрема КП «Кривбасводоканал» отримав: колісні фронтальні міні-навантажувачі, повноповоротний гусеничний міні-екскаватор та великі колісні екскаватори, телескопічні автокрани з вильотом стріли на 43 метри.

«Комунальна техніка зараз виконує багато функцій: це - будівництво фортифікаційних споруд, укріплення об’єктів критичної інфраструктури, допомога військовим для укріплення вздовж Дніпра. На жаль, деяка техніка постраждала від ворожих обстрілів та уламків снарядів, переверталась – все було! Але, зараз ми отримали нову, потужну, сучасну техніку і всі роботи будуть продовжуватися. Можу сказати, що при будівництві фортифікаційних споруд 70% - працювала техніка наших комунальних підприємств, а 30 % - техніка промпідприємств міста - це перше. Друге: це - ліквідація наслідків ворожих атак та прильотів. Це - також комунальна техніка. Питання допомоги Херсонщині. Зараз декілька наших бригад працюють на відновлені енергопостачання та укріплені критичної, енергетичної інфраструктури в самому Херсоні і в територіальних громадах Херсонщини. Також, є інша робота в нашому великому місті, яке повинно жити - люди повинні бути з водою, з опаленням. Бувають аварії та пориви від авіаударів, коли електрика виключається. Тому, техніка, є техніка!», - сказав начальник Військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що минулого тижня Олександр Вілкул передав міськводоканалу установку, яка у випадку блекауту зможе очищувати воду для питного водопостачання з будь-якого джерела.

«Дуже люблю свою роботу, а особливо, люблю техніку на якій працюю. Я приймав участь у ліквідації наслідків «прильоту» на Карачунівську дамбу. Ми справились - спецтехніка не підвела як і люди. А, особиста участь Олександра Вілкула у ліквідації наслідків прильоту на дамбу дає реально відчуття того, що влада поряд. Ми вдячні міській владі, яка сприяє відновленню нашого автопарку. Зараз наше підприємство отримало нову, сучасну техніку, яка допоможе нам справлятися з усіма негараздами та головне - перемогти ворога!», - сказав Сергій, машиніст екскаватора КП «Кривбасводоканал».

За останні 3 роки, на потреби КП «Кривбасводоканалу», з міського бюджету виділені кошти на придбання спеціалізованого обладнання та техніки: 15 колісних ковшових екскаваторів-навантажувачів «Bobcat», 2 екскаватори-навантажуваі HYUNDAI H940, каналопромивна машина KATMERCILER G2-KAT, 5 насосів, 3 електродвигуни та багато іншого.

08 грудня 2022

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради