Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю. Вілкул: Незважаючи на війну, продовжуємо допомагати криворіжцям з ремонтом ліфтів. Це - не тільки комфорт, але насамперед, безпека мешканців. З початку року капітально відремонтовано 94 ліфта. До кінця року відремонтуємо ще 6

Створено: 2023-11-08 09:08:26Оновлено: 2023-11-08 09:11:13

7 листопада в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо підтримки мешканців багатоповерхових будинків, зокрема, у питанні ремонту ліфтів. У Покровському районі введено в експлуатацію після капремонту два ліфти  у дев’ятиповерхових будинках.

«Найголовніше – безпека людей, а тому додатково відкриваємо Пункти незламності, облаштовуємо бомбосховища, зміцнюємо критичну інфраструктуру. Також, допомагаємо мешканцям в утриманні та наведенні ладу в їхніх будинках. Однією із найбільш дороговартісних статей витрат є ремонт ліфтового обладнання. Розуміючи всі труднощі сьогодення, це фінансове навантаження взяло на себе місто. З жовтня ще два ліфти після капремонту запрацювали для жителів двох будинків у Покровському районі по вулиці М. Світальського. З початку поточного року відремонтовано 94 ліфта, фактично, вони нові. До кінця року буде виконано капітальний ремонт ще 6. В цілому, за останні роки виконано капітальний ремонт 724 ліфтів», - зазначив Юрій Вілкул.

У Кривому Розі у багатоквартирних житлових будинках налічується 3061 ліфт. У рамках муніципальної програми розвитку житлово-комунального господарства проводяться капітальні ремонти ліфтів. Виконується майже повна заміна ліфтів зі встановленням сучасного обладнання, що забезпечує комфортне та безпечне користування ними. Капремонт дозволяє ліфту працювати без перебоїв, а встановлена сучасна електроніка дозволяє економити електроенергію до 20%. Ліфт стає практично безшумним, що важливо для мешканців будинку.

«Ми не допускаємо тривалого простою ліфтів. Якщо зупиняємо роботу ліфта, то тільки планово і виконуємо ремонт в стислі терміни. Капітальні ж ремонти проводяться протягом 3 місяців. Крім того, регламентна процедура оформлення управителем дозвільних документів займає доволі значний проміжок часу. Наприклад, ліфти у двох будинках за адресою вулиця Миколи Світальського,3 було зупинено для проведення капремонту у червні поточного року, а введено в експлуатацію в цілодобовому режимі вже у жовтні. При цьому, саме монтажні роботи проводились протягом місяця», - пояснила Світлана Сереженко, начальник міського  управління  житлової політики та природних монополій.

Наразі, після ремонту уведено в експлуатацію у цілодобовому режимі 74 ліфта та  20 ліфтів працюють у тестовому режимі до повного оформлення управителями дозвільної документації.

 

08 листопада 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради