Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

О. Вілкул: Разом з нашими партнерами з Норвегії та Франції продовжуємо підтримувати рятувальників. Вже передали 40 спецавтомобілів, десятки одиниць обмундирування та різного обладнання - а сьогодні додатково човни, автодрабину, автоцистерни та інше

Створено: 2023-11-08 14:30:16Оновлено: 2023-11-08 14:34:09

Рятувальники Кривого Рогу отримали чергову партію техніки. Від норвезької благодійної організації Norsk Ukrainsk brann og ambulansestøtte NUBAS та за підтримки Ради оборони міста криворізькі рятувальники отримали чотири пікапи, які будуть використовуватись як оперативний транспорт, одну вантажівку, два легкомоторні човни на причепі, автодрабину, три автоцистерни, а французька гуманітарна організація ACTED надала 70 пожежних рукавів.

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул підкреслив: «Наші мужні рятувальники з перших днів війни працюють у посиленому режимі. У будь-яку хвилину вони готові виїхати на місце надзвичайної події і на «відмінно» виконують поставлені перед ними завдання - рятують людей, розбирають завали, гасять пожежі, беруть участь у розмінуванні територій та багато іншого. Ми працюємо у тісному тандемі з нашими пожежно-рятувальними частинами та надаємо всебічну допомогу у питаннях технічного оснащення. Так, вже передали співробітникам ДСНС Кривого Рогу більше 100 бронежилетів, 30 комплектів бойового пожежного одягу,півсотні кевларових касок, паливо та обмундирування. Величезна подяка міжнародним партнерам з Норвегії та Франції, які стали добрими друзями криворізьких рятувальників і надають безцінну допомогу».

Всі машини проходять у Норвегії техобслуговування, техніка у гарному стані і криворізькі рятувальники працюють на ній та рятують життя людей.

«Обладнання від норвезьких колег вже покращило умови роботи криворізьких рятувальників, у яких зараз, під час війни, суттєво зросло навантаження. Проведена дуже велика робота в цьому напрямку. Важливо, щоб рятувальники мали спеціалізоване обладнання, бо це рятує життя», - підкреслив Олег Січкарук, т.в.о. начальника Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Лише за час воєнних дій рятувальники здійснили близько 4000 виїздів та ліквідували 2280 пожеж, у тому числі, на об’єктах, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів. А Криворізький піротехнічний підрозділ, на якого покладено багато завдань, зокрема, по розмінуванню не лише Криворізького району, але й звільнених районів Херсонської області, вже розмінував незліченну кількість ворожих боєприпасів, тільки на території нашої області понад 6000 – це і міни, і частини ворожих ракет, і реактивні снаряди, і касетні елементи.

08 листопада 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради