Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ У 2018: ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВИНИ

Створено: 2018-12-06 15:46:53Оновлено: 2018-12-06 15:48:53

Бажання почати власну справу та бути відповідальним за свої прибутки стає звичною нормою для значної частини мешканців нашого міста.

Кривий Ріг продовжує бути містом –реформатором. Ось уже понад два роки  реєстрацію бізнесу в місті здійснюють не тільки виконавчий комітет Криворізької міської ради, а й  нотаріуси та  інші акредитовані суб’єкти. Проте, понад 90% заявників звертається саме до виконкому Криворізької міської ради, оскільки довіряють нашому сервісу.

Підводячи підсумки за 11 місяців 2018 року, можна з впевненістю сказати, що у Кривому Розі спостерігається позитивна тенденція реєстрації бізнесу. Так, тільки новостворених суб’єктів господарювання нараховується понад 4 тисячі, з них фізичних осіб-підприємців – понад 3600, юридичних осіб – понад 450.

У 2018 році більше всього нововведень було внесено до законодавства стосовно юридичних осіб. Так, зокрема, розширено коло осіб, які мають право подавати документи щодо змін до відомостей про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю.

Ще однією вагомою зміною стала необхідність  перевіряти відомості Єдиного реєстру боржників задля уникнення негативних наслідків для отримувачів послуг з реєстрації бізнесу перед зверненням до суб’єкта державної реєстрації із заявою, що передбачає вихід зі складу юридичної особи або зменшення частки внеску в статутному капіталі.

Окрім того, змінилися вимоги до написання найменування юридичної особи, її  відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки. Зокрема, тепер у своїх назвах юридичні особи можуть використовувати символ амперсанд «&».

 

 

Ми налаштовані на Ваш успіх!

 Наші контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:

м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; тел. 90-51-53;

e-mail: vpr-business@kr.gov.ua

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1;

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

Територіальні підрозділи Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тернівський район, вул. Короленка, 1А, каб. 129;

Покровський район, вул. Шурупова, 2, каб. 113 ;

Саксаганський район, вул.Володимира Великого 32, каб.119;

Довгинцівський район, вул. Дніпровське шосе, 11, каб. 102;

Центрально-Міський район, вул. Староярмаркова, 44;

Інгулецький район, проспект Південний, 1;

Інгулецький район, вул. Гірників, 19, каб.11

 

06 грудня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради