Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Програма «Прихисток»: результати прийому заяв на компенсацію у листопаді у Центрі «Віза» («Центр Дії»)

Створено: 2023-11-06 17:11:07Оновлено: 2023-11-06 17:14:26

Українці з лютого 2022 року об'єдналися для досягнення спільної мети – нашої Перемоги! Хтось захищає нашу Батьківщину на фронті, хтось працює та підтримує економіку в тилу. Кожен тим чи іншим чином приймає участь у захисті незалежності України. Так, власники житла в багатьох містах безкоштовно прихистили своїх співгромадян, що вимушені були покинути власний дім через збройну агресію. Кривий Ріг не став вийнятком. І держава намагається підтримувати своїх небайдужих громадян – в країні діє Урядова соціальна програма «Прихисток», якою передбачена компенсація витрат для власників житла. З 1 по 5 листопада пройшов черговий етап прийому заяв на таку компенсацію. 

Можливістю подати заяву на компенсацію за жовтень скористались 1843 криворіжці. Оскільки заяви для отримання компенсації приймаються виключно з 1 по 5 число, а 4 та 5 листопада припало на суботу та неділю, адміністратори Центру «Віза» («Центр Дії») чекали своїх замовників і у вихідні. До речі, можливістю звернутися до Центру «Віза» («Центр Дії») у вихідні дні скористалися 309 власників житла.

Лідером з прийому заяв у рамках Урядової соціальної програми «Прихисток» у листопаді вже традиційно став Головний офіс Центру «Віза» («Центр Дії») на площі Молодіжній, 1. Зокрема до нього приїжджали власники житла і з віддалених районів міста. Вкотре нагадуємо, що криворіжці мають можливість звертатися до адміністраторів Центру «Віза» («Центр Дії») у своєму районі, а не їхати до Головного офісу.

Радує й те, що багато криворіжців цінують свій час та користуються електронними сервісами – 598 заяв на компенсацію в цьому місяці було подано онлайн. До речі, повідомлення про розміщення у своєму житлі внутрішньо переміщених осіб у поточному місяці подали ще 71 криворіжець.

Шановні криворіжці! Нагадуємо, що подавати заяву на компенсацію витрат потрібно щомісяця з 1 по 5 число, а у разі припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості - цього ж дня подати заяву з інформацією про зміну переліку мешканців або припинення розміщення.

Бланки заяв та перелік необхідних для отримання послуги документів було змінено у вересні минулого року згідно з рішенням виконкому Криворізької міської ради. Ознайомитись з актуальною інформацією Ви можете на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») у розділі «Послуги» - «Прихисток» або за посиланням https://cutt.ly/RBedjEW.

 

Центр «Віза» («Центр Дії») #Завжди поруч з Вами!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)
e-mail: 
[email protected]

https://viza.kr.gov.ua/


06 листопада 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради