ВІДПОВІДАЄ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520 ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЮДМИЛА ЗЕЛЕНСЬКА
- З якого віку видають біометричний закордонний паспорт дитині?
З жовтня 2016 року єдиним офіційним документом, який дозволяє дитині з українським громадянством перетинати кордон, є виключно біометричний дитячий закордонний паспорт. Тому, новонароджений малюк може отримати свій власний сучасний біометричний паспорт та подорожувати разом з сім’єю.
При оформленні закордонного біометричного паспорта для дітей до 12 років, їх присутність не обов’язкова - це визначено чинним законодавством. Достатньо батькам (чи іншим законним представникам) надати наступний пакет документів:
- одна кольорова матова фотокартка розміром 10х15 сантиметрів;
- свідоцтво про народження;
- паспорт громадянина України одного з батьків;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини (у разі наявності);
- закордонний паспорт (у разі наявності);
- якщо один із батьків іноземець – довідка про підтвердження громадянства дитини;
- документи, що підтверджують сплату адміністративного збору.
Вартість за оформлення біометричного закордонного паспорта протягом 20 робочих днів - 694 грн.; 7 робочих днів - 1046 грн.
Термін дійсності складає 4 роки. І лише з 16 років паспорт оформлюється вже на 10 років.
Також, за бажанням, у Центрі «Віза» можна замовити послугу одним пакетом за життєвою ситуацією «Народження дитини».
Звертаємо увагу батьків новонароджених дітей на те, що після отримання свідоцтва про народження, в рамках даної пакетної послуги, за Вашою заявою ми оформимо закордонний паспорт на дитину від народження до 3-х місяців.
- Скільки дійсний витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та як його отримати?
Витяг з ДЗК є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі!
Безстроковими є витяги:
- про земельну ділянку для оформлення права на спадщину, що видається спадкоємцям;
- для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або внесення інших відомостей до Державного земельного кадастру.
Для отримання витягу з Державного земельного кадастру необхідно надати наступні документи:
- заяву встановленого зразка;
- документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;
- документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).
- запит нотаріуса, у провадженні якого перебуває спадкова справа (відповідно до пункту 17 частини першої статті 34 Закону України «Про нотаріат»), у разі, якщо витяг з Державного земельного кадастру отримується спадкоємцем для оформлення права на спадщину.
Документи подаються шляхом звернення до Центру адміністративних послуг «Віза» та його територіальних підрозділів, за умови, що земельна ділянка є зареєстрована в кадастрі та знаходиться в межах м. Кривого Рогу або надсилаються рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Крім того, можливо замовити послугу в електронному вигляді через вебпортал «Публічна кадастрова карта» (https://map.land.gov.ua/ ).
Станом на сьогодні сума адмінзбору складає 113 грн. 50 коп. А у разі, якщо у витязі з Державного земельного кадастру про земельну ділянку містяться відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з цього реєстру відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» у розмірі 60 грн.
- Чи можливо отримати інші послуги, які входять до складу комплексної послуги «єМалятко», якщо вже є свідоцтво про народження дитини?
Базовою (обов’язковою) послугою комплексу «єМалятко» є державна реєстрація народження та визначення походження дитини. Отримати інші послуги окремо від цієї технічно неможливо.
Наразі молодим батькам доступні такі послуги у складі «єМалятко»:
Обов’язкові послуги:
1. Державна реєстрація народження дитини
2. Визначення походження народженої дитини
Послуги на вибір:
3. Визначення належності дитини до громадянства України
4. Реєстрація місця проживання народженої дитини
5. Призначення допомоги при народженні дитини
6.Реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я (eHealth)
7.Реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (РНОКПП).
8.Присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР)
9.Призначення допомоги багатодітним сім’ям
Перелік необхідних документів для отримання вищезазначеної послуги розміщено на вебпорталі Центру «Віза», розділ «Послуги», підрозділ «Комплексні е-послуги»-єМалятко (http://viza.kr.gov.ua/ ).
05 квітня 2021