Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Відбувся особистий прийом міського голови Юрія Вілкула

Створено: 2011-04-05 13:34:17Оновлено:

4 квітня у виконкомі Криворізької міської ради відбувся черговий особистий прийом міського голови. До Юрія Григоровича Вілкула за допомогою у вирішенні особистих питань звернулися 35 криворіжців. Серед тих хто прийшов на прийом були: учасники бойових дій, ветерани праці, діти війни, робітники криворізьких підприємств.

Здебільшого питання стосувалися житлово-комунального господарства. Так мешканців турбувало: незгода з нарахуванням деяких ЖЕО за ненадані послуги, капітальний ремонт квартир, незгода з оплатою за опломбування лічильника води, ремонт покрівель, доріг та інші. Поряд з житлово-комунальними проблемами криворіжці зверталися й із соціальних проблем, таких як надання матеріальної допомоги, незручності від розміщення ринку,безоплатного проїзду для учнів, завершенні будівництва дитячого закладу на мкр.Індустріальний, ліквідація пунктів прийому металобрухту та інші.

Зі всіх питань, котрі міський голова обговорив з мешканцями міста, які прийшли на прийом, надані відповідні доручення профільним структурним підрозділам, їх виконання Юрій Вілкул взяв на особистий контроль.

(0564)92 13 03, [email protected]


© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради