Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ВІДПОВІДАЄМО НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520

Створено: 2021-02-05 12:10:05Оновлено: 2021-02-05 12:12:59

В.О. НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ  ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ АНДРІЙ БОГОСЛАВСЬКИЙ

  • Щодо звернення мешканців житлового масиву КДЗ (вулиця Каменедробільна) з питання їх забезпечення громадським транспортом.

За результатами проведеної роботи, для забезпечення громадським транспортом мешканців житлового масиву КДЗ було організовано роботу двох   автобусів маршруту №312 з заїздом на КДЗ та одного автобусу маршруту №287 згідно з окремим графіком.

  • Щодо відновлення відображення роботи  комунального транспорту в режимі реального часу через систему EasyWay.

З метою покращення ефективності роботи системи GPS-моніторингу в м. Кривий Ріг, на комунальному транспорті провадиться оновлення програмного забезпечення, а також заміна обладнання та оператора мобільного зв’язку, що забезпечує належне функціонування мобільного модулю системи.

Вищезазначені заходи планується завершити у лютому поточного року, після чого весь комунальний транспорт (автобуси, тролейбуси, трамваї) буде коректно відображатись в додатку EasyWay та на електронних табло на зупинках громадського транспорту.

  • Щодо водіїв – порушників.

У разі якщо Ви стали свідком порушення водієм правил перевезення пасажирів, необхідно записати, або запам’ятати номер маршруту, реєстраційний номер транспортного засобу, дату порушення та надати ці відомості безпосередньо до роботодавця цього водія, тобто перевізника маршруту (контактні дані знаходяться в салоні кожного транспортного засобу), або в письмовому вигляді до управління транспорту та телекомунікацій (м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1).

Також, можна звернутися до Контакт-центру за коротким номером 15-20.

Вищезазначені питання знаходяться на постійному контролі в управлінні.

В.О. НАЧАЛЬНИКА  УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МІСТА ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МАРИНА ДРОННІКОВА

  • Про внесення змін до договору оренди

          Особливості внесення змін до договору оренди визначені Законом України «Про оренду державного та комунального майна» (надалі – Закон) та Порядком передачі в оренду державного та комунального майна (надалі – Порядок).

         Внесення змін до договору оренди здійснюється з урахуванням обмежень, установлених ст.16 Закону та Порядком, за згодою сторін до закінчення строку його дії.

          Для внесення змін до договору оренди орендарю необхідно звернутися із заявою до орендодавця - управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради (надалі – орендодавець), в якій зазначити положення договору, які він пропонує змінити, та пояснення необхідності внесення таких змін.

         Заява орендаря про зміни до договору оренди погоджується орендодавцем з уповноваженим органом управління, якому підпорядковується балансоутримувач об’єкта оренди. У разі отримання погодження від уповноваженого органу управління на внесення змін до договору оренди, орендодавець приймає рішення про задоволення заяви орендаря та готує проєкт додаткової угоди до договору оренди.

       Договір оренди може бути змінений у частині зміни площі орендованого майна:

    - у зв’язку з уточненням площі за наслідками технічної інвентаризації приміщення. При цьому різниця між зміненою площею приміщення і площею приміщення, передбаченою первісним договором, протягом усього строку дії договору становить не більше 50 кв. метрів та не перевищує 10 відсотків площі приміщення, передбаченої первісним договором;

   - внаслідок відмови орендаря від частини орендованого приміщення за умови, що частина приміщення, від якої орендар відмовляється, може бути самостійним об’єктом оренди, що має окремий вхід і може користуватися попитом, та бути переданим в оренду іншим особам. У такому разі орендодавець одночасно звертається до балансоутримувача із заявою про включення до Переліку першого типу частини приміщення, від якої відмовився орендар;

     - приєднання до об’єкта оренди додаткового приміщення, яке не має окремого входу і доступ до якого неможливий без доступу до об’єкта оренди, за умови, що площа такого приміщення не перевищує 100 відсотків площі об’єкта оренди і що таке приєднання відбувається лише один раз протягом строку дії договору.

       Чинним законодавством також передбачено внесення змін до договорів оренди з погодинним використанням майна.

       Так, графік використання об’єкта оренди за договором оренди може бути змінений, якщо внаслідок змін майно використовуватиметься не більш як 6 годин протягом доби у будні дні та/або не довше ніж з 7 години до 22 години у вихідні дні.

       При цьому якщо об’єкт використовується погодинно у вихідні дні, то для цілей розрахунку орендної плати вважається, що об’єкт використовується протягом повної доби (24 години) у такий вихідний день.

        У разі зміни графіка використання об’єкта оренди сума орендної плати змінюється пропорційно зміненій кількості годин використання об’єкта впродовж місяця, крім випадків, коли зміни графіка використання поширюються на вихідні дні. У такому разі оренда плата розраховується за повну добу відповідного вихідного дня незалежно від змін у графіку використання.     

          Слід зазначити, що орендарю може бути відмовлено у внесенні змін до договору оренди, про що орендодавець надсилає орендарю і балансоутримувачу об’єкта оренди лист про відмову, що обов’язково містить обґрунтування та підстави прийнятого рішення, якщо:

       - орендодавець в межах своєї компетенції прийняв мотивоване рішення про відмову в задоволенні заяви орендаря про внесення змін до договору оренди;

       - уповноважений орган управління, до сфери управління якого належить балансоутримувач, прийняв рішення про відмову у внесенні змін до договору оренди.

 

 

05 лютого 2021

© 2009—2025, Виконком Криворізької міської ради