Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») в цифрах і фактах

Створено: 2024-04-03 15:15:02Оновлено: 2024-04-03 15:19:01

Ось і діждались ми квітня, з яким пов’язуємо прихід справжнього тепла. Квітень – активний початок справжньої весни. Тепла погода сприяє всім починанням садівників-городників, тому роботи в цьому місяці дуже багато і залишається зовсім мало часу для вирішення паперових питань.  Сучасні електронні сервіси покликані спростити отримання адміністративних послуг і зекономити час на відвідини Центру. Одним із таких помічників є вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії»), який містить всю необхідну інформацію для якісної підготовки до відвідування центру, а подекуди і можливість отримання послуги онлайн в особистому кабінеті вебпорталу.

Більшість замовників послуг вже користуються зручностями вебпорталу Центру «Віза» («Центр Дії»). Так, як свідчать статистичні дані, протягом першого місяця весни 2024 року, на наш вебпортал завітали більш ніж  28 тис. користувачів і третина з них робили це вперше. За цей період було переглянуто 67 814 сторінки і звісно ж найпопулярнішою була сторінка «Запис на прийом», оскільки прийом замовників послуг у Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється за попереднім записом, а вебпортал – це найзручніший спосіб записатися. Також великим попитом користується розділ «Послуги», адже в ньому Ви маєте змогу знайти всі заяви, зразки їх заповнення та інформаційні картки з повним переліком документів, які необхідні для замовлення послуг у Центрі «Віза» («Центр Дії»), а отже повністю підготуватися до прийому.

Що стосується гендерного розподілу, то у квітні поточного року жінки були активнішими користувачами, ніж чоловіки. Так, у звітному періоді їх відсоткове співвідношення становило 65,7% до 34,3%. Щодо віку наших користувачів, то  люди старшого покоління 55+ є досить впевненими користувачами вебпорталу. У квітні 2024 року їх було 15,7%. Молодь у віці 18-34 роки теж доволі активні – їх 41,9% та найбільше наших користувачів у віці 35-54 роки – 42,4%.

Щодо географії відвідувачів вебпорталу Центру «Віза» («Центр Дії»), то вона доволі цікава. Сторінками вебпорталу протягом березня подорожували мешканці 27 країн світу. На першому місці незмінно залишається Україна та крім неї до п’ятірки увійшли також Сполучені Штати Америки Індонезія, Канада та Німеччина. Кількість міст, в яких в цей період проживали відвідувачі вебпорталу – 189. До топ-5 увійшли: Кривий Ріг, Київ, Дніпро, Кам’янське та Жовті Води.

Шановні користувачі! Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб Вам було цікаво і корисно відвідувати вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») та всі разом наближатимемо нашу перемогу!

Центр «Віза» («Центр Дії») #Доступно всім – зручно для кожного!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

 

03 квітня 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради