Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Міська рада затвердила заходи щодо покращення надання житлово-комунальних послуг споживачам міста

Створено: 2011-03-30 09:49:33Оновлено:30 березня відбулося пленарне засідання VIІ сесії VI скликання під головуванням міського голови Юрія Вілкула.


Усього на розгляд сесії було винесено 63 питання, основними серед яких були питання про заходи щодо покращення надання житлово-комунальних послуг споживачам міста. Про ситуацію у даній сфері депутатам розповів начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради Олександр Катриченко, який зазначив, що міською радою робиться все можливе для покращення надання житлово-комунальних послуг мешканцям міста. Для цього у сфері житлово-комунального господарства управлінням благоустрою та житлової політики було підготовлено, а відповідним органом ухвалено 33 рішення сесії міської ради та 39 відповідних рішень виконкому міської ради. Всі вони реалізуються в повному обсязі.

Проаналізувавши роботу комунальних підприємств в останні місяці – в опалювальний період –  треба відзначити, що вдалося налагодити їх роботу без збоїв як по усуненню аварій на інженерних мережах, так і по очищенню вулиць від снігу. І, найголовніше, весь опалювальний сезон житлові будинки і об'єкти соціальної сфери були забезпечені теплом і гарячою водою в повному об'ємі.

Окремо О.Катриченко доповів про заходи з благоустрою міста:
- впорядковано прибудинкових територій, парків, скверів, алей, на площі 5677,4 га;
- відремонтовано 96 цоколів житлових будинків;
- ліквідовано 1952 сміттезвалища та впорядковано 2 полігона для складування відходів;
- виконано благоустрій 102 контейнерних майданчика;
- відремонтовано та впорядковано 67 дитячих та спортивних майданчика;
- створено 11 дитячих майданчиків;
- висаджено 10737 дерев, 8799 чагарників, створено нових газонів на площі 45,7 га;
- очищено від сміття 53,15 км берегів річок Саксагань та Інгулець;
- приведено в належний стан 36 кладовищ;
- очищено від сміття 2270 км доріг;
- відремонтовано 182776 м2 асфальтового покриття автошляхів.

Враховуючи сказане, начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради Олександр Катриченко, підкреслив, що питань, які потребують негайного вирішення, ще дуже багато, але їх вирішення повністю залежить як від цілеспрямованої роботи всіх рівнів влади, так і безпосередньо від кінцевого споживача житлово-комунальних послуг.

На прес-конференції, яка відбулась після закінчення сесії, міський голова Юрій Вілкул наголосив, що у жителів міста до наших комунальників немало претензій. Основна їх частина стосується безпосередньої роботи комунальних підприємств з людьми, які звертаються туди по тих або інших питаннях.

Тому в прийнятому рішенні, окрім пунктів, що стосуються підготовки міста до наступного опалювального сезону, забезпеченню робіт по заміні і капітальному ремонту трубопроводів і теплових мереж, є і пункти, що стосуються роботи з населенням. Вони наказують виконкомам районних в місті рад і організаціям, що управляють, детально вивчати причини звернень громадян і в максимально короткі терміни вирішувати виниклі у них проблеми.

Як відзначив Юрій Вілкул, доручено організувати роботу абонентських служб в слушний для населення час. “Крім того, і це принциповий момент, в рішенні особливо підкреслюється недопустимість нетактовного і зверхнього відношення до людей з боку працівників комунальних підприємств”,- підкреслив міський голова.

Підсумовуючи сказане, Юрій Вілкул сказав: “Я розумію, що в найкоротші терміни зламати стереотипи поведінки, що склалися в наших ЖЕКах десятиліттями, украй складно, але це зробити необхідно”.

(0564)92 13 03, [email protected]

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради