Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

«Хочу подякувати особисто за ту допомогу, яку ви надаєте військовим», - Міністр оборони України відзначив мера Юрія Вілкула медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

Створено: 2020-05-29 16:34:17Оновлено: 2020-05-29 16:35:57

У Кривому Розі 29 травня відбулась зустріч міського голови Юрія Вілкула з Міністром оборони України Андрієм Тараном. В ході робочого візиту до міста Міністр відвідав 17 окрему танкову Криворізьку бригаду ім. К.Пестушка та прийняв участь у робочій нараді в мерії.

Міністр оборони Андрій Таран відвідав 17 окрему танкову Криворізьку бригаду. Оглянув завершення будівництва і оцінив готовність до здачі двох казарм поліпшеного типу. В будівництві яких  бере участь в/ч Т0400.

Керівник вітчизняного оборонного відомства висловив подяку міському голові Юрію Вілкулу за  підтримку Збройних Сил. «Я хотів би відзначити керівництво міста за сприяння та допомогу нашим військовим, за той внесок, який робить місто в розбудову інфраструктури 17-ї окремої танкової бригади. І нагородити міського голову медаллю «За сприяння Збройним Силам України», - наголосив Міністр оборони.

Міський голова Юрій Вілкул під час наради з представниками Міністерства оборони проінформував про головні аспекти життєдіяльності міста, діяльність оперативного штабу з ліквідації наслідків та поширення коронаварісу COVID-19 та організацію роботи міста у напрямку постійної допомоги військовим.

«Ми приділяємо величезну увагу підтримці учасників бойових дій і їх сім'ям. Місто створює комфортні умови для оздоровлення та реабілітації військовослужбовців, надає підтримку сім'ям загиблих бійців в зоні АТО та сім'ям полонених бійців. Також, ми створюємо належні умови для проходження та несення служби в пунктах постійної дислокації військових частин гарнізону», - зазначив мер Юрій Вілкул.

«Мені сьогодні було дуже приємно знову побувати в Кривому Розі, хочу подякувати особисто за ту допомогу, яку ви надаєте військовим, зокрема танковій бригаді, яка розташована у місті. Адже з відчуттям підтримки з боку населення, керівництва міста набагато легше виконувати ті завдання, які сьогодні покладаються на військовослужбовців», - відзначив Міністр оборони України Андрій Таран.

Нещодавно, за рахунок міського бюджету в 17-й окремій танковій бригаді було проведено капітальний ремонт казарми. Замінено комунікації тепло-, водо- та електропостачання, сантехніку, виконано ремонт покрівлі іншої казарми. Проведено асфальтування території. Також, у військовій частині Т0400 організовано та виконано ремонт санчастини, спортзалу та їдальні. Виконано ремонт покрівлі боксів для техніки, санчастини, зовнішнього освітлення у військовій частині 3011 Національної гвардії України.

З 2014 року за розпорядженням міського голови, одним з перших в Україні, був створений міський штаб допомоги військовослужбовцям, було організовано збір, придбання та передано  військовослужбовцям, які перебували в зоні проведення АТО, засоби індивідуального захисту, обмундирування, елементи живлення, засоби зв’язку та спостереження, запасні частини для автомобілів, транспорт, предмети забезпечення життєдіяльності в польових умовах, медикаменти та медичне спорядження, засоби гігієни та продукти харчування та  інше. Сьогодні в Кривому Розі діє розширена програма допомоги військовослужбовцям учасника АТО та їх сім'ям, що не має аналогів.

29 травня 2020

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради