Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

УВАГА! Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Створено: 2024-03-29 13:04:59Оновлено: 2024-03-29 13:05:34

Наказами Мінреінтеграції від 08 березня 2024 року №65, від 19 березня 2024 року №77, від 22 березня 2024 року №79 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Цей Перелік затверджено наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року № 309.

Території, які включаються до переліку, поділяються на такі, де ведуться (велися) бойові дії, та тимчасово окуповані.

Території, на яких ведуться (велися) бойові дії, відповідно поділяються на території можливих бойових дій і території активних бойових дій.

Територіями активних бойових дій визначаються території через які проходить лінія бойового зіткнення або які межують з тимчасово окупованими територіями та на яких наразі неможливо у повному обсязі виконувати функції держави, зокрема в частині доступу до публічних електронних реєстрів, та існує значна загроза життю і здоров'ю населення. На територіях активних бойових дій і на ТОТ блокуються реєстри та забороняються аукціони для продажу об'єктів малої приватизації.

Територіями можливих бойових дій вважаються території, які межують з територіями активних бойових дій або тимчасово окупованими територіями чи прилеглі до державного кордону з державою-агресором та на яких можливо забезпечувати функції держави, до яких може повертатися населення, втім періодично піддаються ворожим обстрілам. Для територій можливих бойових дій не передбачено обмежень щодо доступу до публічних електронних реєстрів і проведення аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації.

Водночас допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, компенсація за безкоштовне розміщення внутрішньо переміщених осіб за програмою «Прихисток» виплачуються мешканцям всіх територій, включених до переліку, якщо для них не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації.

29 березня 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради