Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Відбулося пленарне засідання міської ради

Створено: 2011-04-27 08:25:57Оновлено:

27 квітня відбулася 8-а сесія міської ради на якій було розглянуто 64 питання, що стосуються основних напрямів розвитку Кривого Рогу.

Зокрема на сесії був прийнятий комплексний документ, що детально регламентує таку сферу, як робота ринків на території міста. Як відзначив міський голова Юрій Вілкул у нових Правилах торгівлі на ринках Кривого Рогу максимально враховані як інтереси підприємців, так і інтереси споживачів.

«Для підприємців чітко і конкретно визначений перелік документів, необхідних для торгівлі і жодних додаткових «папірців» тепер ніхто від них вимагати не буде. Усі ринки матимуть свої паспорти з чітким розподілом місць торгівлі. Будуть прописані обов'язки адміністрації ринків, у тому числі з санітарної обробки територій і приміщень, а також надання працівникам необхідного одягу і устаткування. Що стосується захисту прав споживачів, то визначений порядок і правила розміщення на об’єктах торгівлі інформації про продавця, а також форма товарного чека, який слугуватиме для покупця документом у разі виявлення ним браку в придбаному товарі», - зауважив міський голова Юрій Вілкул.

Усі ці заходи повинні сприяти організації нормальних умов торгівлі, забезпеченню прозорих умов ведення бізнесу для підприємців і громадян, і, що важливо, стабілізації цінової ситуації на ринках Кривого Рогу.

На сесії міської ради була прийнята довгострокова Програма на 2011-2015 роки щодо запобігання і ліквідації підтоплень на території міста. Ця проблема стосується багатьох районів міста – це і житлові масиви на Божедаровці, Першотравневому, Веселих Тернах, Горького, Бажаново, Мудрьоної, Ілліча й інших. Програмою передбачена реконструкція існуючих дренажних систем, будівництво нових систем зливової каналізації, перебудова систем водовідводу, устаткування мережі зливної каналізації пристосуваннями для затримки сміття, реконструкція захисних гребель, проведення берегоукріплення, будівництво підземних водозаборів і комплекс інших заходів.

Завданням програми є запобігання підтоплення або мінімізація їх наслідків у всіх районах Кривого Рогу.

(0564)92 13 03, [email protected]


© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради