Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

У Кривому Розі завершується реконструкція дитячого садка на вулиці Кропивницького

Створено: 2017-04-26 15:34:04Оновлено: 2017-04-26 15:36:45

Кривий Ріг навіть у складних економічних умовах займається розвитком і підтримкою дошкільного виховання. Протягом останніх років щорічно в дитсадках додавалося до 300 нових місць для дітей, готуються до відкриття нові дитсадки в Покровському районі.

Мер Юрій Вілкул і народний депутат України Костянтин Павлов провели виїзну робочу нараду щодо реконструкції дитячого садка №243. Садок був розформований в 90-х роках і не працював понад 20 років. За дорученням мера в минулому році були розпочаті роботи по його реконструкції. Відновлення роботи садка дозволить забезпечити місцями 120 маленьких криворіжців, буде діяти 8 груп.

«Ми постійно аналізуємо ситуацію з потребами в дитячих садках. Найбільша потреба - у мешканців в Покровському районі - на 44 і 129 кварталах, де мешкає багато молодих сімей. Для цього, ми реконструюємо і відновлюємо роботу дитячих садків, а також створюємо нові групи в дитячих комбінатах», - сказав міський голова.

На сьогоднішній день повністю зроблена покрівля, утеплені стіни та підвал. Замінено вікна, опалення з новими трубами і батареями, а також повністю замінено електропроводку. У приміщеннях груп зроблено перепланування. На першому поверсі в групах будуть підлоги з підігрівом - діткам буде затишно і комфортно. Утеплений фасад з використанням сучасних енергозберігаючих технологій. Ведуться роботи з благоустрою території садочка, встановлюються павільйони.

«У батьків не повинно бути ніяких проблем з влаштуванням дитини в дитячий садок. На житловому масиві імені Горького в Тернівському районі ми вже створили навчально-виховний комплекс № 38. Розпочато роботи по створенню нового дитсадка по вулиці Красноярській. Мене про це просили мешканці, і разом з керівництвом міста питання вдалося вирішити. В результаті батьки і їхні дітки отримають новий, сучасний і затишний дитсадок. Також закінчуються підготовчі роботи в дитсадку по вул. Глаголєва, який відвідуватимуть дев'яносто малюків», - зазначив нардеп Костянтин Павлов.

Мама піврічної Єви - Катерина Пасс, яка мешкає по вул. Кропивницького, з нетерпінням чекає відкриття садочка: «Новий садок, поруч з будинком це для нас дуже зручно і важливо. Хоч наша донька ще маленька, але відкриття цього саду дозволить нам вже не  хвилюватися про те, що доведеться десь шукати місце для малюка. Ми обов'язково будемо відвідувати цей садок!».

Довідково:

Кривий Ріг займає перше місце в області по забезпеченню місцями в дитячих садах. За останні п'ять років завдяки програмі мера Юрія Вілкула в дитячих садках міста відкрито 65 груп, створено 1 700 додаткових місць. А для допомоги батькам, за дорученням мера з 40% до 70% збільшено фінансування харчування дітей у садках за рахунок міського бюджету. При цьому батьки оплачують лише 30%, а не 60% вартості, що дозволяє їм економити більше 120 гривень на місяць.


 

26 квітня 2017

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради