Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю. Вілкул: В складних умовах воєнного стану криворізькі промислові підприємства зберігають робочі місця, підтримують економіку та обороноздатність країни й міста

Створено: 2022-11-23 11:39:45Оновлено: 2022-11-23 11:43:18

В. о. міського голови – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду на одному з промислових підприємств міста, поспілкувався з колективом й подякував за надану допомогу в обороні Криворіжжя.

«Кривий Ріг сталеве місто, місто - фортеця, а криворіжці мужні та самовіддані. Про це свідчать героїчні перемоги наших бійців на полі бою, й те, як місто змогло за короткий час об’єднатися й перелаштуватися під військові потреби. Коли ворог був на підступах до міста було найважче, однак криворіжці згуртувалися: будували блокпости, плели сітки, готували їжу для солдат та шили форму. А наші промислові підприємства з перших днів повномасштабного вторгнення росії стали тісно працювати з Військовою адміністрацією міста для його захисту - надавали важку техніку для будівництва захисних споруд, приймали активну участь у ліквідації наслідків ракетних ударів, захисті критичної інфраструктури міста. Я вдячний всім колективам наших промислових та комунальних підприємств за самовіддану працю, яка наближає нашу Перемогу!», - зазначив Юрій Вілкул.

Підприємство «Рудомайн», на якому проходила нарада, виконує й свої соціальні обов'язки, що має особливе значення в період війни – це збережені робочі місця, заробітні плати, податки до місцевого бюджету, а також займається благодійністю, допомогою захисникам міста, зокрема теробороні.

«Якби не війна, наші плани втілювались би в життя швидше та ефективніше. Однак, і в такі скрутні часи підприємство знаходить можливості працювати. Зараз ми повинні тримати економічний «фронт» і не підвести своїх земляків, які воюють на передовій. Від нашого підприємства на фронті боронять країну майже 300 справжніх героїв, якими ми безмежно пишаємося та дякуємо за можливість жити та працювати під мирним небом. Ми їх підтримуємо та допомагаємо. Наше підприємство надає допомогу не тільки армійцям, ми з перших днів російського вторгнення, підтримуємо вимушених переселенців, які тимчасово покинули свої домівки і оселилися у Кривому Розі. Також, в академії ФК «Кривбас», генеральним партнером якого є наше підприємство, тренуються діти з тимчасово переміщених родин. У той час, коли ворог намагається нас залякувати, ми і надалі будемо продовжувати допомагати один одному, тому що тільки разом вистоїмо та переможемо!», - підкреслив Костянтин Караманіц, засновник ТОВ «Рудомайн».

 

23 листопада 2022

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради