Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Відбулося пленарне засідання міської ради

Створено: 2010-12-22 09:47:15Оновлено:

22 грудня відбулося пленарне засідання III сесії VI скликання під головуванням міського голови Юрія Вілкула. На засіданні було розглянуто 56 питань.

Загалом, характеризуючи результати пленарного засідання, Ю.Вілкул умовно розділив прийняті депутатами рішення на дві групи – економічну та соціальну.

Щодо питань соціального характеру, то міський голова відзначив їх серед інших, адже в його особистій діяльності та в цілому міської влади вони знаходяться на першому місці. Так, за словами Ю. Вілкула, у Кривому Розі буде створено об’єднаний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Щодо подальших планів влади в будівельній та житловій сферах, то міський голова Юрій Вілкул додав, що місто зацікавлене у долученні до загальнодержавної програми з будівництва соціального житла, тому для цього здійснюються усі можливі заходи.

Також на сесії було прийнято план роботи міської ради на перше півріччя 2011 року. Крім того, приведено місцеві податки і збори у відповідність до Податкового кодексу України, що, за словами Ю. Вілкула, дозволить скоротити кількість місцевих податків та зборів. Це і збір за паркову автомобілів, ринковий збір, збір на видачу дозволів на розміщення об’єктів тощо.

Крім того, на засіданні було затверджено Програму розвитку підприємництва в місті на 2011-2012 роки, Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2011-2015 роки. Як зазначив Ю.Вілкул щодо останньої, то «При виконанні цієї програми буде забезпечена можливість збільшити кількість школярів та студентів, котрі відвідуватимуть спортивні школи». Адже будуть діяти не лише мережі функціонуючих спортивних шкіл, а влада сприятиме й відкриттю їхніх нових відділень та філіалів.

Також на сесії було ухвалено склад ряду міських комісій: із забезпечення, реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, збереження, утримання та встановлення меморіальних дощок, пам’ятників, пам’ятних знаків у Кривому Розі тощо.

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради