Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Електронні ресурси для зручності та комфорту жителів: У Кривому Розі до кінця рокукомунальний транспорт100 % перейде на безготівкову оплату за проїзд

Створено: 2020-05-22 12:12:07Оновлено: 2020-05-22 12:14:58

З 22 травня у муніципальному транспорті (тролейбусі №0027, трамваї №375, швидкісному на станції «пр. Металургів» та автобусі №АА 5034 ТК) запрацюють у тестовому режимі 4 стаціонарні електронні транспортні термінали для розрахунку за проїзд.

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула у Кривому Розі продовжується системна робота з впровадження електронного квитка. З початку року у місті вже перейшли на автоматизовану  систему обліку оплати за проїзд.Завдяки цій системі у пасажирів з’явився вибірзручного розрахунку за проїзд у муніципальному транспорті. Також,комунальні транспортні підприємства міста отримують інформацію про фактичний облік коштів по перевезенням на кожному маршруті  та проводять облік пасажирів пільгових категорій.

«Сьогодні ми презентуємо наступний крок підвищення якості пасажирських перевезень.Тепер, завдяки автоматизованій системі, оплатити проїзд в комунальному транспорті, криворіжці зможуть безготівково. Це можна буде здійснити за допомогою:картки криворіжця, транспортної, банківської карти, мобільного телефону або смарт-годинником», - зазначив Юрій Вілкул, міський голова.

З 22 травня встановлено для тестування 4 стаціонарні транспортні термінали, для можливості безготівкового обліку оплати проїзду, на всіх видах муніципального транспорту (тролейбус №0027, трамвай №375, швидкісний на станції «пр. Металургів» та автобус №АА 5034 ТК).

«Дане обладнання дозволить пасажиру оплатити проїзд  без залучення кондуктора і отримати відповідний квиток на підтвердження факту оплати. Це можливо буде здійснити: мобільним телефоном, годинником з технологією NFC, банківською картою, карткою криворіжця або спеціальною транспортною карткою,яка незабаром з’явиться у Кривому Розі. Також, розрахуватися можна буде готівкою через термінал», - пояснив директор КП «Центр електронних платежів» Євген Кривенко.

У Кривому Розі вже видано 10 тисяч карток криворіжця-учнів. До 15 червня видадуть учням всі 60 тисяч карток криворіжця. Нагадаємо, що з 1 січня 2020 у Кривому Розі проїзд у муніципальному транспорті, за ініціативи міського голови Юрія Вілкула, для школярів, учнів та студентів безкоштовний.

22 травня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.