К. Павлов: Задля порятунку людей у рамках міської програми «Стоп-інфаркт» закуплено більше півсотні сучасних кардіостимуляторів
Створено: 2021-04-22 10:49:47Оновлено: 2021-04-22 10:54:51
У Кривому Розі впроваджуються передові медичні технології профілактики та лікування пацієнтів з інфарктом Міокарду. Для криворіжців це безкоштовно.
Мер Костянтин Павлов підкреслив: «За чотири роки муніципальна програма «Стоп-інфаркт» довела свою ефективність та життєву необхідність. Ми створили на базі дев’ятої лікарні потужний кардіологічний центр. Наші фахівці пройшли навчання у Київському інституті серця і з гордістю можемо говорити про те, що рівень надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання у нашому місті відповідає найкращим стандартам».
У 2021 році за програмою «Стоп-інфаркт» за кошти міського бюджету придбано більше півсотні електрокардіостимуляторів німецького виробництва. «Наше відділення, завдяки сприянню міської влади дуже прогресивно розвивається та розширює свої можливості. Кардіостимулятори, які ми отримали, будуть рятувати життя пацієнтам, що без стимуляції серцевої діяльності не мають шансів на одужання. Апарати встановлюються виключно за показниками. Для криворіжців це безкоштовно», - зазначив завідуючий відділенням інтервенційної кардіології та рентген-ендоваскулярної хірургії міськлікарні №9 Андрій Жвиревич.
Що важливо, електрокардіостимулятори 100% захищені від зовнішніх електромагнітних впливів і є цілком безпечними. У планах спеціалістів відділення – придбання електронних приладів контролю проявів тахікардії.
Нагадаємо, що у міській лікарні №9, яка є базовою з виявлення та лікування серцево-судинних захворювань, з 2017 року успішно працює ангіографічне відділення. Торік уведено в експлуатацію новий (вже другий) ангіограф, що надав змогу обстежувати та забезпечувати вчасну медичну допомогу більшій кількості пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Завдяки програмі «СТОП-інфаркт», в 2020 році проліковано 636 пацієнтів з гострим інфарктом міокарда, проведено 321 ангіографічне дослідження, виконано стентування 215 пацієнтам з гострим порушенням коронарного кровотоку.
Також, у 2020 році завершено роботи з реконструкції приміщень операційного блоку під ангіографічну систему в міській клінічній лікарні №2.
22 квітня 2021