Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ЗІ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ!»

Створено: 2018-03-22 08:46:21Оновлено: 2018-03-22 08:47:04

З метою створення сприятливих умов для ведення бізнесу, маючи Стратегічний план розвитку міста Кривого Рогу, яким чітко окреслені цілі і перспективи його розвитку, місцевою владою в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва передбачені кошти в міському бюджеті на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва для створення нових робочих місць.

Ухвалено Порядок використання цих коштів рішенням виконкому міської ради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва», зі змінами від 13.09.2017 №391.

З міського бюджету в залежності від суми отриманого кредиту та створення нових робочих місць надається часткова компенсація відсоткових ставок за кредитами від 4,75 тис. грн. (1 робоче місце) до 28,5 тис. грн. (6 робочих місць).

Даний Порядок поширюється на суб’єктів господарювання (малого й середнього підприємництва), що перебувають на обліку в Криворізьких об’єднаних державних податкових інспекціях Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, зареєстрували місце проживання/знаходження на території м. Кривого Рогу, здійснюють діяльність на його території.

Враховуючи зазначене, запрошуємо суб’єктів господарювання (малого й середнього підприємництва) до участі в черговому конкурсі проектів зі створення нових робочих місць.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву на участь у конкурсному відборі проектів зі створення нових робочих місць;

- проект зі створення нових робочих місць;

- копію кредитного договору або письмову згоду на кредитування проекту зі створення нових робочих місць з банківською установою (у якої держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів).

Прийняття заяв разом з документами здійснює секретар комісії з відбору проектів зі створення нових робочих місць – фахівець управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради з 23.03.2018 по 05.04.2018 включно (з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 12.30, з 13.00 до 17.00), каб. 512 виконкому міської ради, пл.Молодіжна,1.

Дата, час та місце проведення конкурсу: 10.04.2018 о 15.00, каб.139 виконкому міської ради, пл.Молодіжна,1.

Форма заяви на участь у конкурсному відборі проектів зі створення нових робочих місць, проект зі створення нових робочих місць розміщенні на:

- офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету;

- модулі «Віртуальний бізнес-інкубатор» порталу «Криворізький ресурсний центр» з можливістю їх роздрукуванням (блок «Навчальний майданчик» розділ «Надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва»).

Телефон для довідок: (0564) 74-70-63, 92-25-89.

Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, комісія з відбору проектів зі створення нових робочих місць


 

22 березня 2018

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency