Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Про відстеження результативності регуляторного акта

Створено: 2023-03-21 13:52:38Оновлено: 2023-03-21 13:54:36

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в місячний термін з 29.01.2023  здійснюються заходи з періодичного відстеження результативності регуляторного акта – рішення Криворізької міської ради від 28.12.2012 №1660  «Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності», зі змінами  за показниками: створення умов для економічного стимулювання ефективного та раціонального використання земельних ділянок, залучення інвестицій у розвиток міста, стабільне надходження до міського бюджету плати за користування земельними ділянками, що перебувають у власності територіальної громади, фінансування програм соціально-економічного розвитку, сфери  міського господарства; кількість укладених договорів особистого строкового сервітуту.

Цілі прийняття проекту: встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності.

Вищезазначене рішення оприлюднено в міській газеті «Червоний гірник» 29.12.2012 та розміщено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради  та її виконавчого комітету в мережі Інтернет www. kr.gov.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база».

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 29.01.2023 в місячний термін:

- департаментом регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, каб.520, тел. 92-13-81, електронна адреса: [email protected]),

управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів,36Б, каб.417,418,420, тел.92-25-89, електронна адреса: [email protected] ).

А також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради [email protected]  і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: [email protected], dlg_vk@riad.com.ua, [email protected], [email protected][email protected], [email protected], [email protected].

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пр.Металургів, 36Б, каб. 417,418,420, тел. 92-25-89).

З графіком здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів; реєстром діючих регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому; заходами щодо реалізації в місті державної регуляторної політики у 2023 році можна ознайомитися на офіційній сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету  в мережі Інтернет http://kr.gov.ua; з  переліком чинних регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про їх оприлюднення;  планом  діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проєктів регуляторних актів, які містять види і назви проектів, цілі їх прийняття, строки підготовки проєктів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних https://data.gov.ua

 

25 січня 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради