Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю. Вілкул: Традиційно у лютому до Дня визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників проводимо турнір з баскетболу на кубок В.Гурова

Створено: 2023-02-21 09:24:53Оновлено: 2023-02-21 09:28:04

В умовах воєнного стану змагання проходять із суворим  дотримання правил безпеки

З 14 по 20 лютого у Кривому Розі, на базі ДЮСШ №10  проходив XXΙΙІ міський турнір на кубок В. Гурова з баскетболу серед юнаків шкільного віку.  За результатами запеклої боротьби кращою командою з баскетболу серед юнаків стала команда Покровського району, яка у фіналі перемогла своїх суперників з Саксаганського району. Бронзу в міському турнірі з баскетболу здобула команда Тернівського району.

20 лютого в. о. міського голови Юрій Вілкул привітав переможців турніру і вручив командам нагороди та призи.

 «Вже 23-й рік поспіль змагання з баскетболу серед юнаків традиційно присвячені визволенню Кривого Рогу від нацистських загарбників і проводяться на честь пам’яті Почесного громадянина міста та народного депутата Вадима Гурова. Вадим Миколайович  любив спорт і за життя зробив багато для підтримки й розвитку криворізьких баскетболістів. Ми продовжуємо його справу. Тому, стало щорічною традицією вручення стипендій імені Вадима Гурова кращим студентам і учням міських навчальних закладів, а також проведення міських турнірів з баскетболу серед юнаків та дівчат. В умовах воєнного часу у місті налагоджена система роботи із спортивних тренувань та проведення змагань різного рівня у закладах, де є укриття. Коли лунає сигнал «Повітряна тривога» вихованці разом з тренерами одразу переходять до укриттів і перебувають там до відбою тривоги. Ми пишаємося нашими спортсменами – хлопці та дівчата тренуються, беруть участь у міських та міжнародних чемпіонатах. Лише протягом 2022 року на офіційних міжнародних турнірах, чемпіонатах  виступив 61 спортсмен із Кривого Рогу. Наші хлопці та дівчата завоювали 45 медалей найвищого ґатунку», - зазначив Юрій Вілкул.

У Кривому Розі баскетболом займається майже 700 спортсменів, з них 200 - у дитячо-юнацьких спортивних школах та понад 500 баскетболістів -  у спортивних клубах.

Микита Гладкий, представник команди Покровського району сказав: «Ми вдячні керівництву міста, Раді оборони Кривого Рогу за те, що у нашому місті спокійно, що у нас є можливість займатися спортом та брати участь у змаганнях. Для нашої команди велика честь виступати на турнірі пам’яті Гурова. Ми серйозно готувалися і докладемо максимум зусиль, щоб перемогти. Ми й надалі будемо наполегливо тренуватися,  показувати  відмінні результати, прославляти рідний Кривий Ріг».

Традиційно, з 28 лютого стартує турнір з баскетболу серед жіночих команд. Він буде проходити 4 дні. 

21 лютого 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради