Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Часткова компенсація вартості послуг водо та теплопостачання мешканцям Кривого Рогу у 2018 році

Створено: 2018-02-02 10:04:48Оновлено: 2018-02-02 10:07:54

Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців  м. Кривого Рогу на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 21.12.2016 №1182 зі змінами передбачені відповідні кошти  для надання  мешканцям міста компенсації вартості послуг тепло або водопостачання та водовідведення.

Вже з 1 лютого розпочнеться прийом заяв та документів для отримання зазначеної компенсації у 2018 році. У місті розгорнуть свою роботу 50 пунктів прийому.

Часткова компенсація надається:

- малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей одиноким матерям; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну;

- інвалідам;

- сім’ям, які виховують дітей-інвалідів;

- опікунам чи піклувальникам;

- багатодітним сім’ям;

- безробітним, які понад рік перебувають на обліку у центрах зайнятості;

- прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;

- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, сім’ям учасників АТО, які пропали безвісти в зоні проведення антитерористичної операції або перебувають в полоні, дітям війни, реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту.

- непрацюючим пенсіонерам;

- студентам денного відділення навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації;

- працівникам бюджетних установ, підприємств, що належать до комунальної власності міста, у тому числі тим, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Часткова компенсація надається громадянам, які постійно проживають на території міста та мають реєстрацію у м. Кривому Розі.

Розмір компенсації складає 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг.

Компенсація перераховується безпосередньо підприємству тепло або водопостачання для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

Документи, які необхідно надати на отримання компенсації:

(документи подаються до прийомних пунктів, визначених виконкомами районних у місті рад за місцем реєстрації)

- особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

- копію паспорта (1, 2, сторінка та сторінка з реєстрацією місця проживання);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- документ про належність до зазначених категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі, копія пільгового посвідчення, трудової книжки (1-а та остання сторінки із відомостями про звільнення) тощо);

- документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників в домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

УВАГА

Заяви та документи на отримання часткової компенсації приймаються до 1 грудня поточного року.

Дислокація пунктів прийому заявна отримання компенсації вартості  послуг тепло- водопостачання та водовідведення у 2018 році 

02 лютого 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради