Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

19 грудня міський голова Юрій Вілкул вручив дитині-сироті ключі від капітально відремонтованої квартири

Створено: 2010-12-20 11:44:04Оновлено:

Дитина-сирота – Данил Сергійович Дятел 2004 року народження, який мешкає зі своїм дядьком-опікуном і бабусею, у День Святого Миколая від міського голови Юрія Вілкула отримав ключі від капітально відремонтованої квартири, розташованої у будинку по вул. Балакіна. Ремонт цього помешкання був виконаний за кошти міського бюджету.

Міська влада приділяє значну увагу захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом, у поточному році, щоб надати можливість дітям такої категорії повернутися до власного житла, яке занедбали їх батьки, було відремонтовано 15 квартир за кошти міського бюджету.

ДОВІДКА:

Виконкомами районних у місті рад, при встановленні дитині статусу дитини-сироти чи дитини, яка позбавлена батьківського піклування, одночасно закріплює за дитиною житло, в якому вона проживала. Так, згідно реєстру помешкання, який ведеться службами у справах дітей, у Кривому Розі майже за 1,5 тис. дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування зберігається 196 квартир та 50 будинків у приватному секторі. В оренді перебуває 33 квартири.

Юридичними службами житлово-експлуатаційних об’єднань ведеться претензійно-позовна робота зі стягнення заборгованості з мешканців квартир, які зберігаються за дітьми. Так, за 2010 рік знято з реєстрації 8 осіб, які не мешкають у квартирах, також судами розглянуто 436 позовних заяв щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 542103 грн. По квартирам, які не використовуються, вирішується питання щодо їх передачі в оренду. Договорами оренди передбачається не тільки підтримка належного стану житла та сплата поточних комунальних платежів, а й орендна плата за користування помешканням, яка перераховується на особистий рахунок дитини.


© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради