Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Створено: 2017-03-20 10:53:37Оновлено: 2017-03-20 11:04:10

НОВІ ПОСЛУГИ ON-LINE

Вчора Держархбудінспекція спільно з Державним агентством з питань електронного урядування та Координатором проектів ОБСЄ в Україні презентували нову електронну послугу у містобудівній сфері – декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Зазначена е-послуга стала вже сьомою у сфері будівництва і відтепер українці зможуть як розпочати, так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії в режимі он-лайн. Громадяни матимуть змогу подати таку е-декларацію у будь-який зручний час 24 години на добу 7 днів на тиждень через мережу Інтернет.

У 2016 році у Кривому Розі видано 417 декларацій на об’єкти будівництва. Однак, навіть користуючись спрощеним декларативним принципом, громадяни продовжують зіштовхуватися із певними незручностями при письмовому заповненні документів та витрачати час на поїздки до Центру адміністративних послуг «Віза». Е-сервіс унеможливлює подібні негативні чинники.

Завдяки сучасним інформаційним технологіям процедура подачі документів стає максимально прозорою та зручною. Запровадження електронних послуг сприяє новій якості обслуговування громадян та бізнесу, прозорості діяльності інспекції та зменшенню корупційних ризиків. 

Електронні послуги вже доступні через портал Держархбудінспекції   e-dabi.gov.ua, а також на Єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

Сьогодні впроваджено 7 електронних адміністративних послуг у будівництві:

  • повідомлення про початок виконання підготовчих робіт;
  • декларація про початок виконання підготовчих робіт;
  • повідомлення про початок будівельних робіт;
  • декларація про початок будівельних робіт;
  • подання документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва;
  • внесення змін до переліку видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва;
  • декларація про готовність об’єкта до експлуатації.

Пілотний проект як складова кампанії із запровадження електронного урядування в Україні реалізовано за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.


 

17 березня 2017

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради