Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ВІДПОВІДАЄМО НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520

Створено: 2021-07-19 14:47:33Оновлено: 2021-07-19 14:49:57

КОМЕНТУЄ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 ІНЕСА БЛАГУН

 

  • Я подавав заяву на «Картку криворіжця» онлайн, але пройшло 2 місяці, а картки так і не має. Де  я зможу дізнатись про мою картку?

Інформацію про стан виготовлення «Картки криворіжця» можна з’ясувати:

- особам пільгових категорій за телефоном гарячої лінії департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради 0970272624;

- іншим громадянам за телефонами гарячої лінії КП «Центр електронних платежів» КМР 0800213255, 0564 620422.

  • Моя дитина закінчила школу і у неї заблокували «Картку криворіжця», що нам робити?

Необхідно звернутися до КП «Центр електронних платежів» КМР (вул. Героїв АТО, 30В) або до його районних пунктів з метою перепрограмування/розблокування картки. Перелік зазначених пунктів можна знайти за посиланням https://kr.gov.ua/ua/st/pg/170321144114634_s/.

 

  • Я користувалася «Карткою криворіжця» 2 місяці і раптом вона перестала працювати, що мені робити?

Необхідно звернутися до Комунального підприємства «Центр електронних платежів» КМР (вул. Героїв АТО, 30В) або до його районних пунктів з метою проведення тестування картки. Якщо підтвердиться, що картка несправна, то підійти до департаменту соціальної політики в центрі адміністративних послуг «Віза» (площа Молодіжна,1) або до управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад.

  • Що робити у разі втрати «Картки криворіжця»?

Особам пільгових категорій необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем перебування на обліку або до департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради (площа Молодіжна, 1) з заявою про втрату картки та повторного її виготовлення.

Іншим громадянам «Картка криворіжця» повторно виготовляється за кошти і для цього необхідно звернутися до Комунального підприємства  «Центр електронних платежів» КМР у центрі адміністративних послуг «Віза» (площа Молодіжна, 1) або до його районних пунктів.

Перелік зазначених пунктів можна знайти за посиланням https://kr.gov.ua/ua/st/pg/170321144114634_s/.


КОМЕНТУЄ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ    СЕРГІЙ СИРОТЮК

 

  • Щодо карантинних обмежень у громадському транспорті у зв'язку з переходом Дніпропетровської області у «зелену» зону.

Згідно рішення Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 16.06.2021 на міському              пасажирському транспорті загального користування дозволено перевезення пасажирів згідно з передбаченою технічною характеристикою транспортних засобів пасажиромісткістю, з обов’язковим дотриманням карантинних вимог (у засобах індивідуального захисту).

 

  • Щодо притягнення до відповідальності порушників карантинних обмежень у громадському транспорті.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 №1236, зі змінами на усій території України встановлено карантин та введено певні  обмеження, у тому числі в міському електричному (трамвай,  тролейбус) та  автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення.

Перевезення пасажирів здійснюється за умови наявності у пасажирів   засобів індивідуального захисту (зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно).

Відповідно до діючого законодавства України, основний контроль за  дотриманням карантинних обмежень перевізниками міста Кривого Рогу та   його мешканцями покладено на Національну поліцію та  Національну гвардію.

У разі якщо Ви стали свідком порушення карантинних обмежень, необхідно зателефонувати за номером 102 та повідомити про суть порушення.


  • Щодо порушення Правил перевезення пасажирів перевізниками.

 

У разі якщо Ви стали свідком порушення водієм правил перевезення пасажирів, необхідно записати, або запам’ятати номер маршруту, реєстраційний номер транспортного засобу, дату порушення та надати ці відомості безпосередньо до роботодавця цього водія, тобто перевізника маршруту (контактні дані знаходяться в салоні кожного транспортного засобу), або в письмовому вигляді до управління транспорту та телекомунікацій (м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1).

Також, можна звернутися до контакт-центру за коротким номером 15-20.

 

КОМЕНТУЄ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ РЕГУЛЮВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ    ЛЮБОВ ГОРБАЧОВА                                                   

 

  • Погодження меж земельної ділянки суміжними землекористувачами.

 

Земельні відносини регулюються Конституцією України, Земельним кодексом України, а також прийнятими відповідно до них нормативно–правовими актами (ст.3 Земельного кодексу України).

За нормою ст.198 Земельного кодексу України кадастрові зйомки – це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Кадастрова зйомка включає, у тому числі, погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами.

Пунктом 3.12 Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками (далі – Інструкція), затвердженої наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 18.05.2010 №376, що зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 червня 2010 року за №391/17686, визначена процедура закріплення межовими знаками меж земельної ділянки.

Інструкцією встановлено, що:

-     закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється виконавцем у присутності власника (користувача) земельної ділянки, власників (користувачів) суміжних земельних ділянок або уповноваженою ними особою;

-     повідомлення власників (користувачів) суміжних земельних ділянок про дату і час проведення робіт із закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється виконавцем завчасно, не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку.

Закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) може здійснюватися за відсутності власників (користувачів) суміжних земельних ділянок у випадку їх нез’явлення якщо вони були належним чином повідомлені про час проведення заходу, про що зазначається у акті прийомки-передачі межових знаків на зберігання.

Разом з цим зазначимо, що Верховний Суд дійшов до висновку, що погодження меж полягає в тому, щоб суміжнику було запропоновано підписати відповідний акт. Якщо він відмовляється це робити, то орган місцевого самоврядування, уповноважений вирішувати питання про приватизацію земельної ділянки, виходитиме не із самого факту відмови від підписання акту, а з мотивів відмови.

 

РАДИМО: У разі незгоди суміжного землевласника (користувача) погодити спільну межу, питання щодо мотивів такої відмови можна винести на розгляд технічної ради при виконкомі Криворізької міської ради.

19 липня 2021

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради