Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

У Всеукраїнському квітневому суботнику взяли участь 49 тисяч криворіжців

Створено: 2011-04-19 13:05:12Оновлено:

16 квітня у Кривому Розі відбувся суботник із благоустрою території міста до Дня довкілля згідно з дорученням міського голови Юрія Вілкула про проведення безстрокової Всеукраїнської компанії щодо забезпечення чистоти і порядку на Криворіжжі.

У цей день співробітники підприємств, установ та організацій міста, державні службовці, студентська та учнівська молодь, партійні й громадські організації, громадськість Кривого Рогу проводили заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища. У суботнику взяло участь майже 49 тисяч городян і було задіяно 184 одиниці техніки.

Основні роботи велися на території парків, а також у дворах будинків, де створювалися дитячі і спортивні майданчики. У місті виникли нові сквери та газони. Так у районі Макулану, де закладається новий сквер навколо майбутнього пам’ятника загиблим танкістам, під час суботника висаджено півсотні саджанців лип і кленів. Загалом цього дня у Кривому Розі було посаджено понад 3 тис. дерев та стільки ж кущів. Було очищено від бруду майже 40 км берегів річок та близько 200 км автодоріг, ліквідовано 75 стихійних звалищ сміття. У Кривому Розі було впорядковано майже 804 га міських територій.
© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради