Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Необхідно припинити підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця. Центр «Віза» («Центр Дії») допоможе!

Створено: 2024-04-18 15:49:16Оновлено: 2024-04-18 15:52:03

Якщo Ви з тієї чи іншoї пpичини виpішили закрити власну справу, aлe нe знaєтe з чoгo пoчaти, звертайтеся за допомогою дo Центру «Віза» («Центр Дії»).

Аби припинити підприємницьку діяльність, фізична особа має звернутися до адміністратора Центру «Віза» та подати йому заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням. Зокрема, йдеться про Форму 1 – Заяву щодо державної реєстрації ФОП (з відміткою про припинення підприємницької діяльності).

До Форми №1 заносяться відомості про фізичну особу – підприємця, а саме:

-          реєстраційний номер облікової картки платника податків, а для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта вносяться паспортні дані;

-          зазначається спосіб отримання виписки з реєстру.

Таку заяву можна подати або в паперовому вигляді особисто чи через представника (за довіреністю), або в електронному вигляді (онлайн) через ПорталДія.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації припинення підприємницької діяльності здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Сплата адміністративного збору за державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця не передбачена Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

               Нагадуємо, що Центр «Віза» («Центр Дії») та його територіальні підрозділи здійснюють прийом   документів та видачу готових результатів послуг за попереднім записом до електронної черги.

Зареєструватись в електронній черзі можна за допомогою QR-кодів:

Центр “Віза” (“Центр Дії”) - #Ваша довіра - наш досвід!  

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»):
e-mail: 
[email protected] 

http://viza.kr.gov.ua

18 квітня 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради