Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

У КРИВОМУ РОЗІ СПРОЩЕНО ПРОЦЕДУРУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗРУЙНОВАНИХ БУДІВЕЛЬ: ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРАТОРИ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО РЕЄСТРУ ПОШКОДЖЕНОГО МАЙНА!

Створено: 2024-04-18 13:52:19Оновлено: 2024-04-18 14:01:56

Втрата чи пошкодження житла та, як наслідок, отримання компенсації за зруйноване майно є однією з найбільш гострих проблем, які виникають внаслідок бойових дій. У такій ситуації менш за все хочеться думати про формальності, тому міська влада турбується, аби власники зруйнованого майна докладали мінімум зусиль для оформлення необхідних документів.

Ми вже інформували, що 19.01.2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2024 №39, якою, зокрема, розширено перелік документів, на підставі яких може проводитись державна реєстрація припинення права власності на нерухоме майно у зв’язку з його знищенням.


Державні реєстратори виконкому Криворізької міської ради, одними з перших в Україні, отримали доступ до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації. 

Відтепер криворіжці, майно яких було зруйноване, не будуть гаяти час на додаткові папірці, адже державний реєстратор самостійно отримає витяг з Реєстру пошкодженого та знищеного майна щодо акта комісійного обстеження чи акта дистанційного обстеження.

Однак якщо акт комісійного обстеження міститиме висновок щодо необхідності проведення технічного обстеження, державна реєстрація припинення права власності буде проводитись виключно за наявності відомостей з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва про факт знищення – це вимога законодавства.

 

   БУДЬТЕ ОБІЗНАНІ!

   МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

18 квітня 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради