Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

О. Вілкул: Навіть під час війни Кривий Ріг зберіг спортивну базу і впевнено тримає планку одного з найспортивніших міст країни - у місті пройшов другий Всеукраїнський турнір з боротьби самбо

Створено: 2024-03-18 15:36:03Оновлено: 2024-03-18 15:42:41

Змагання на призи віцепрезидента Національної федерації самбо України, президента Криворізької федерації самбо, дзюдо, сумо Понирко Євгена проходили з 16 по 17 березня серед юнаків та дівчат (12-13 років) та дорослих у бойовому розділі самбо. З 7 областей України до Кривого Рогу приїхали понад 100  спортсменів-самбістів.

Тільки з початку року в місті проведено вже 39 змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів, в яких наші спортсмени показали відмінні результати.

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул відкрив турнір та привітав юних спортсменів.

«Дякуємо нашим Збройним Силам України  що місто, навіть у воєнний час може жити нормальним життям й проводити змагання такого рівня. Криворізькі спортсмени завжди демонструють чудові результати не тільки в місті та Україні, а й на міжнародному рівні. Тому, маючи такий потенціал у місті, ми, навіть, в умовах війни, робимо все, аби зберегти спортивну базу та створити належні умови для кожного охочого займатися спортом. Міською програмою, яка розрахована до 2026 року, передбачено проведення різних видів змагань, виплати міських стипендій кращим тренерам і спортсменам. Щоб наші хлопці та дівчата мали змогу тренуватись, вдосконалювати свою професійну підготовку та й надалі тримати високу планку у спортивних досягненнях у місті працюють всі 10 комунальних ДЮСШ, в яких різними видами спорту займається понад 22 тис. спортсменів. Ми зберегли не лише самі ДЮСШ, а й тренерський склад. Безумовно, всі заняття проходять із суворим дотриманням правил безпеки. Для цього ми створили сертифіковані ДСНС укриття.

Цей турнір ще раз доводить, що Кривий Ріг - місто сильних людей. До речі, в нашому місті самбо займаються понад 400 юних спортсменів. А це добра основа для зміцнення характеру, волі та виховання відчуття відповідальності. Я вітаю всіх спортсменів та бажаю вдалих виступів та, звичайно, яскравих перемог! А  наша головна спільна Перемога неодмінно буде за нами!», - зазначив О. Вілкул.

Команда з Кривого Рогу виборола перше місце, срібло – у  харківчан, а третє місце посіла команда з міста Жовті Води.

У Кривому Розі успішно працюють 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (10 комунальних та 1 приватна футбольна академія «Кривбас»), більше як 67 спортивних клубів та міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 22 тисячі спортсменів. Тренувальні заняття саме з самбо проходять у чотирьох ДЮСШ: №№2, 6, 7, 9 та на базі спортивного клуба «Торнадо».

«Для нас було дуже важливо, щоб спорт відновився й наші самбісти разом з тренерами могли й надалі займатись боротьбою та тримати себе у формі. Всі учасники показали свою спортивну майстерність , відаю Кривий Ріг з вдалими виступами й перемогою. Особливо, дякуємо керівництву та Раді оборони міста за те, що маємо можливість у такий важкий час тренувати наших дітей та проводити турніри навіть Всеукраїнського рівня. Адже спортивні змагання мають величезну роль у підготовці професійних спортсменів. Ми й надалі будемо докладати всіх зусиль, щоб цей вид спорту розвивався і привертав до своїх лав все більше дітей і молоді. Адже боротьба самбо сприяє вихованню волі, патріотизму, прагненню до перемоги, а це є вкрай важливим у наш час», - сказав віцепрезидент Національної федерації самбо України, президент Криворізької федерації самбо, дзюдо та сумо Євген Понирко.

18 березня 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради