Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ВІДПОВІДАЄМО НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520

Створено: 2021-01-18 15:20:06Оновлено: 2021-01-18 15:21:51

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ВИКОНКОМУ
КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
НАТАЛЯ СТРИГА

  • Який режим роботи  палаців культури та мистецьких шкіл в період карантину та локдауну?

З метою недопущення поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, заклади культури і мистецтва міста проводять роботу відповідно до вимог протиепідемічних заходів безпеки.

Освітній процес у мистецьких школах відбувається з урахуванням таких протиепідемічних заходів: на вході до закладів розташовується антисептичний засіб для дезінфекції рук; учні та працівники закладу під час перебування в приміщеннях загального користування, а педагогічні працівники також і на уроках, використовують захисні маски. Учні  під час уроків у навчальних приміщеннях маски можуть не використовувати. Після кожного групового уроку (заняття, репетиції) приміщення провітрюються, зовнішні деталі музичних інструментів загального користування, а також навчальне обладнання, з якими контактує учень або викладач на уроці,  під час перерви, обробляються дезінфікуючими засобами. Користування одним духовим інструментом кількома учнями не допускається. При цьому доступ до закладу батьків або інших законних представників учнів обмежено.

У Палацах культури міста для аматорських колективів проводяться заняття за участю не більш як 20 осіб. Керівникам колективів при проведенні репетицій рекомендовано здійснювати температурний скринінг, використовувати маски та рукавички, дотримуватися безпечної відстані 1,5-2 метри.

В період локдауну, а саме з 8 по 24 січня 2021 року, прийом відвідувачів  у закладах культури та мистецтва міста заборонено, освітній процес у мистецьких школах та заняття у гуртках відбуваються дистанційно.

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ІНЕСА БЛАГУН

 

  • Мені 80 років, маю близьких, які мешкають за межами країни.  Перебувала на обліку в терцентрі у відділенні соціальної допомоги вдома на безоплатній основі, але після укладення договору довічного утримання в обслуговуванні мені відмовлено. Чи маю я право обслуговуватися соціальним робітником?

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй діяльності керується Типовим положенням про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), переліком соціальних послуг, умовами та порядком їх надання структурними підрозділами територіального центру, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №1417 із змінами та доповненнями (надалі – Положення).

Відповідно до вищевказаного Положення право на безоплатне в  обсягах, визначених державними стандартами, надання соціальних послуг мають: громадяни  похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб  працездатного  віку  на  період  до  встановлення  їм  групи інвалідності,  але  не  більш  як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і  не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд  і  допомогу,  або  рідні  є  громадянами  похилого віку чи визнані  особами  з  інвалідністю в установленому порядку. Надання соціальних послуг припиняється у разі виявлення у громадянина, якого безоплатно обслуговує територіальний центр, працездатних рідних (батьків, дітей, чоловіка, дружини) або осіб, які відповідно до законодавства повинні забезпечити йому догляд і допомогу, або осіб, з якими укладено договір довічного утримання (догляду).

Тож, у разі укладення договору довічного утримання, обслуговування соціальним робітником припиняється.


18 січня 2021

© 2009—2025, Виконком Криворізької міської ради