Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Як можна перевірити на якому етапі виготовлення знаходиться паспорт? Відповідає Центр «Віза» («Центр Дії»)

Створено: 2024-04-17 15:31:53Оновлено: 2024-04-17 15:59:57

Щоденно в паспортних офісах Центру «Віза» («Центр Дії») надаються адміністративні послуги з оформлення біометричних паспортів.

Про готовність паспортного документа та можливість його отримати, Центр «Віза» («Центр Дії») інформує відповідним смс-повідомленням на номер телефону, який зазначає замовник послуги.

Однак, заявник може і самостійно відстежити стан виготовлення паспорта. Для цього необхідно зайти на головну сторінку вебпорталу Центру «Віза» («Центр Дії») та скористатися наступними електронними сервісами:

«Перевірка стану оформлення паспорта»

або «Перевір стан документу/справи».

Сервіс «Перевірка стану оформлення паспорта» автоматично переадресовує на вебсайт Державної міграційної служби України, де результати пошуку будуть виведено, після введення даних документа особи, на підставі якого замовлявся паспорт.

У сервісі «Перевір стан документу/справи» достатньо ввести номер справи, зазначеної в  «Описі вхідного пакету документів», який видається адміністратором  замовнику послуги після подання документів.  

Більш детальну інформацію по усім зверненням  можна дізнатися, скориставшись сервісом «Мій кабінет».  Для цього  необхідно авторизуватися за допомогою електронного підпису (Файловий носій, Токен, Хмарне сховище, ID-картка), Bank ID, Дія.Підпис, «Картка криворіжця».

Криворіжців та гостей міста запрошуємо скористатися нашими послугами паспортного офісу в Центрі «Віза» («Центр Дії»).

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Центр «Віза» («Центр Дії») - #Ваша довіра - наш досвід!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»
e-mail: 
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

17 квітня 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради