Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Про відстеження результативності регуляторного акту

Створено: 2019-08-15 13:10:33Оновлено: 2019-08-15 13:11:17

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в місячний термін з 19.08.2019  здійснюються заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконкому Криворізької міської ради від 13.02.2019 №79 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Кривого Рогу» за показниками:

-   розмір надходжень до державних та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов’язаних з дією акта;

-   кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюється дія акта;

- час та кошти, що витрачається суб’єктом господарювання або фізичною особою для ознайомлення з вимогами регуляторного акта;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

- кількість юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які звернулися протягом шести місяців до комунального підприємства «Кривбасводоканал» з пропозицією укласти договір про надання послуг з централізованого водовідведення;

- кількість обстежень, проведених комунальним підприємством «Кривбасводоканал» протягом шести місяців на об’єктах споживачів, із зазначенням розповсюджених порушень вимог регуляторного акта;

- кількість відборів проб стічних вод здійснено представниками комунального підприємства «Кривбасводоканал» протягом шести місяців на об’єктах споживачів з виявленням перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

Цілі прийняття проекту: Забезпечення в місті дії механізму приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення.

 Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 19.08.2019 в місячний термін:

- департаментом розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради

(поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,каб.550, тел. 92-19-10, електронна адреса: [email protected]),

- комунальним підприємством «Кривбасводоканал» (поштова адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. Єсеніна, 6а, каб.202, тел.92-27-19, електронна адреса: [email protected]);

управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: [email protected] ).

А також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради [email protected]  і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: [email protected], dlg_vk@riad.com.ua, [email protected], [email protected][email protected], [email protected], [email protected].

Додатково  буде проведено громадські слухання з метою оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія  рішення виконкому міської ради від 13.02.2019 №79 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Кривого Рогу».

Дата, місце та час його проведення06.09.2019 року о 16-00 годині, в приміщенні актової зали КП «Кривбасводоканал» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Єсеніна, 6а, зала 214.

 Тема громадських слухань:  оцінка стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія  рішення виконкому міської ради від 13.02.2019 №79 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Кривого Рогу».

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони: Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради (директор – Карий Іван Олександрович) адреса: 50101,  м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб.550, тел. 92-19-10,   комунальне підприємство «Кривбасводоканал» (керівник – Марков Сергій Юрійович), адреса 50027, м. Кривий Ріг, вул. Єсеніна, 6а, каб.202, тел.92-27-19.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет  http://kr.gov.ua (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Законодавство України» Þ «Реєстр діючих регуляторних актів Криворізької міської ради,її виконкому») та Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» від 19.02.2019.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, каб. 513, тел. 74-70-63).

З графіком здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2019 рік; реєстром діючих регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому; заходами щодо реалізації в місті державної регуляторної політики у 2019 році можна ознайомитися на офіційній сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету  в мережі Інтернет у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавство» http://kr.gov.ua; з  переліком чинних регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення;  планом  діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів, які містять види і назви проектів, цілі їх прийняття, строки підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua

15 серпня 2019

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради