Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю.Вілкул: задля захисту прав і свобод криворіжців органи місцевого самоврядування та представники судових установ міста повинні працювати злагоджено і компетентно

Створено: 2010-12-14 12:36:06Оновлено:

14 грудня напередодні Дня працівників суду у виконкомі Криворізької міської ради відбулася урочиста зустріч міського голови Юрія Вілкула з працівниками судових установ міста.

Під час зібрання Ю.Вілкул поздоровив працівників судових органів зі святом, побажав вірного служіння законам та ідеалам справедливості, енергії і наснаги, успіхів у відповідальній та почесній праці.

У своєму привітанні Юрій Григорович Вілкул зазначив, що працівники судових установ Кривого Рогу завжди можуть розраховувати на підтримку міської влади тому, що ці дві гілки влади повинні працювати злагоджено і компетентно. Представники органів місцевого самоврядування не стоять осторонь у питаннях створення належних умов роботи суддів, а судді, зі свого боку, добре знають поточні проблеми міста, як вони вирішуються, тому мають змогу у повній мірі сприяти подоланню поточних негараздів.

У рамках урочистої частини зустрічі за вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку в Кривому Розі, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників суду міський голова Юрій Вілкул вручив Почесну грамоту виконкому Криворізької міської ради і Грамоти виконкому міськради кращим працівникам судових установ міста.

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради