Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЗАПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КЕРІВНИКІВ ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ

Створено: 2021-06-14 15:38:12Оновлено: 2021-06-14 15:42:02

  Мешканці міста продовжують активно відвідувати онлайн-приймальню Контакт-центрі 1520. Консультації проводили:  начальник управління транспорту та телекомунікацій виконкому Криворізької міської ради СЕРГІЙ СИРОТЮК,     в. о. начальника управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради ГАННА МАЧИХИНА та начальник відділу благоустрою  управління благоустрою та дорожньо-мостового господарства департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради НАТАЛІЇ КОРНІЄНКО.

Як завжди, продуктивно проходило спілкування з питань транспортного забезпечення міста в умовах карантину з начальником управління транспорту та телекомунікацій виконкому Криворізької міської ради СЕРГІЄМ СИРОТЮКОМ. Питали про таке:

  • Щодо дотримання графіку руху автобусних маршрутів №№286, 307 після 20.00 год.

  До керівника підприємства перевізника вказаних маршрутів ТОВ «Північ Транс» доведено зміст скарги та надано доручення терміново вжити заходів реагування для забезпечення роботи маршрутів згідно з затвердженими графіками руху.

  Питання роботи маршрутів №№286 та 307 взято на особистий контроль.

  • Щодо перевезень пасажирів пенсійного віку  у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Згідно з рішенням Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол від 15.04.2021 №6) перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

Пунктом 2.5 Протоколу встановлено обмеження щодо перевезень пасажирів пільгової категорії,  які відповідно до законодавства користуються такими правами (окрім працюючих громадян, які мають пільги на проїзд), на міських автобусних маршрутах загального користування, у тому числі, які працюють у режимі маршрутного таксі, маршрутах електротранспорту, та встановити час для здійснення таких перевезень щоденно з 10 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. Вказані обмеження діють з 19.04.2021 до особливого розпорядження.

  • Щодо відновлення роботи інформаційного табло на зупинці «Червоний гірник».

На теперішній час, відбувається налаштування програмного забезпечення системи моніторингу роботи пасажирського транспорту. Після закінчення зазначених робіт інформація на табло буде виводитися в коректному вигляді.

Налаштування програмного забезпечення планується закінчити найближчим часом.

  • Про недотримання графіку руху автобусного маршруту №266 та тролейбусного маршруту №20.

Автомобільним перевізником ТОВ «Північ Транс» (маршрут №266) для роботи на цьому маршруті залучено іншого власника транспортних засобів. На теперішній час перевезення на маршруті здійснюється 4-ма автобусами. Найближчим часом планується збільшити кількість автобусів до 6-ти. Також, за цим напрямком працює тролейбусний маршрут №7, який здійснює перевезення пасажирів за чітко встановленим графіком.

Що стосується питання роботи тролейбусного маршруту №20 повідомляємо, що на маршруті працює 10 одиниць рухомого складу, за чітко встановленим графіком руху. Однак, перебої в русі тролейбусів можливі через причини, незалежні від підприємства (ДТП стороннього транспорту, обриви контактної мережі та інші).

В. о. начальника управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради ГАННУ МАЧИХИНУ  запитували про таке.

  • · Які документи посвідчують особу при реєстрації бізнесу?

Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України:

  • · паспорт громадянина України;
  • · паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • · дипломатичний паспорт України;
  • · службовий паспорт України;
  • · посвідчення особи моряка;
  • · посвідчення члена екіпажу;
  • · посвідчення особи на повернення в Україну;
  • · тимчасове посвідчення громадянина України.

Документи, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус:

  • · посвідчення водія;
  • · посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;
  • · посвідка на постійне проживання;
  • · посвідка на тимчасове проживання;
  • · картка мігранта;
  • · посвідчення біженця;
  • · проїзний документ біженця;
  • · посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
  • · проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

 

  • Як скористатися послугою є-прописка (реєстрація місця проживання)?

Є-сервіс «Доросла прописка» 17.05.2021 року був презентований на Diia Summit 2.0. І вже наступного дня, кріворіжанка спробувала на собі всі його переваги. Адже, Кривий Ріг – серед 7 міст-лідерів в Україні та перший серед міст Дніпропетровщини, який реалізував даний проєкт.

Скористатися послугою можна швидко, всього лише за 10 хвилин та декілька кліків на порталі Дія. І головне - позитивний результат, без зайвих довідок, папірців та відвідування органів влади. Достатньо мати лише електронний підпис (КЕП). Варто наголосити, що послуга доступна тільки для  ID-паспортів, проте незабаром послуга стане доступною незалежно від типу паспорту -  або  ID-паспорт, або паспорт-книжечка.

 

  • Де можна скористатися послугою «єМалятко» у Кривому Розі?

Даною послугою у Кривому Розі можна скористатися:

  • у будь-якому пологовому будинку Кривого Рогу: КНП «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» КМР; КНП «Криворізький міський клінічний пологовий будинок №1» КМР; КНП «Криворізька міська лікарня №7» КМР;
  • у Центрі адміністративних послуг «Віза» та  його територіальних підрозділах;
  • у Криворізьких відділах ДРАЦС.

 

Також новоспечені батьки можуть за 30 хвилин оформити всі необхідні документи при народженні дитини онлайн на порталі Дія за посиланням

https://diia.gov.ua/services/yemalyatko .

 

До начальника відділу благоустрою  управління благоустрою та дорожньо-мостового господарства департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради НАТАЛІЇ КОРНІЄНКО  були наступні питання.

 

  • Щодо знесення аварійних дерев, гілок, сухостійних дерев.

Видалення дерев здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» (із змінами).

Згідно п. 3 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006р. (далі - Порядок), видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням компетентного органу   на підставі ордера.

Згідно п. 4 вказаного Порядку «Підставою для прийняття рішення компетентним органом є заява про видалення зелених насаджень, подана юридичною чи фізичною особою (далі - заявник)».

У разі необхідності видалення дерев, що розташовані на вільних міських землях, заяву подає КП «Сансервіс» КМР. На прибудинкових територіях - заяву для отримання документів на видалення дерев - подає надавач послуг з утримання будинку та прибудинкової території, або голова ОСББ, ЖБК, оскільки відповідно до статті 36 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», благоустрій прибудинкової території багатоквартирного будинку,  в тому числі і догляд за зеленими насадженнями, здійснюється за рахунок коштів власників житлових і нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку, отриманих як плата за надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкової території.

Роботи з видалення дерев проводяться після отримання дозвільних документів, а саме: акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, рішення виконкому районної у місті ради, ордера на видалення зелених насаджень.

У разі виявлення аварійного дерева видалення зелених насаджень здійснюється негайно з подальшим оформленням акта, відповідно до п.4 Постанови.

  • З питання вилову та стерилізації безпритульних тварин.

У 2013 році Верховна Рада ратифікувала Європейську конвенцію про захист домашніх тварин (надалі-Конвенція). Цим документом передбачені основні принципи ставлення до домашніх тварин, в тому числі заборона на заподіяння їм страждань.

Згідно Конвенції Держави, які її підписали визнають те, що людина має моральне зобов'язання поважати всіх живих істот, і пам'ятаючи про те, що домашні тварини  мають особливі стосунки з людиною; беручи до  уваги важливість домашніх тварин у сприянні якості життя й зумовлювану цим їхню цінність для суспільства; труднощі,  які  виникають  через  величезну кількість тварин, яких утримує людина; небезпеки, які зумовлюються надлишковою кількістю домашніх тварин, для гігієни, здоров'я та безпеки людини й інших тварин.

Основні вимоги до утримання тварин визначені Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (далі – Закон) та передбачають утримання тварин в умовах, що відповідають їх біологічним та індивідуальним особливостям, спрямовані  на  захист  від  страждань і загибелі тварин унаслідок жорстокого поводження з ними.

Відповідно ст. 24 Закону, для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції собак, котів та інших домашніх тварин органами місцевого самоврядування можуть створюватися комунальні служби або підприємства з питань утримання та поводження з тваринами в населених пунктах відповідно до місцевих програм регулювання чисельності тварин у населених пунктах.

Рішенням Криворізької міської ради №1787 від 27.06.2017 року, створено   КП «Центр поводження з тваринами» КМР. 

Згідно ст.16 Закону та Статуту КП «Центр поводження з тваринами» КМР, предметом діяльності підприємства є вилов тварин з метою регулювання їх чисельності методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами, а також повернення відловлених тварин їх власникам, уповноваженим особам або у попереднє середовище існування.

Для врегулювання питання вилову та біостерилізації безпритульних тварин рекомендуємо звертатися безпосередньо до КП «Центр поводження з тваринами» КМР за тел. +38(068) 855-60-30 або за адресою: вул. Привітна, 56, Довгинцівський район,     м. Кривий Ріг.

14 червня 2021

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради