Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

О.Вілкул: «Життя триває!» - з 12 вересня у Кривому Розі відновив роботу Університет третього віку

Створено: 2023-09-13 13:40:40Оновлено: 2023-09-13 13:44:48

Університетське життя в 60+ - активно, креативно та інноваційно.

Соціальний проєкт «Університет третього віку», започаткований Костянтином Павловим, обєднав представників «золотого покоління», які прагнуть нових знань та крокують «в ногу» з часом. П’ять років тому перші випускники Університету отримали дипломи про успішне завершення навчання. З тих пір протягом кількох навчальних наборів слухачами Університету стали 1680 криворіжців. І от цьогоріч, Університет знову радо вітає 200 нових студентів.

Урочиста церемонія «першого дзвінка» пройшла у восьми навчальних осередках «Університету третього віку». З "першокурсниками" зустрівся голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

«Ви –гордість нашого міста і особистим прикладом доводите - немає нічого неможливого для того, хто прагне нових знань, молодий душею та відкритий до позитивних змін. І ми завжди підтримаємо вас у цьому прагненні. Кілька років тому соціальний проєкт «Університет третього віку» став втіленою мрією для мого друга Костянтина Павлова. Він дуже дорожив цією ідеєю. А тому особливо важливо, що у цей зовсім непростий час, ми продовжуємо соціальні проєкти, які потрібні людям. Таким людям, як ви, наші шановні земляки старшого віку – небайдужим до того, чим живе, за що бореться рідний Кривий Ріг і вся країна. Навчальна програма цього року – ще багатша, різноманітніша, цікавіша в порівнянні з попередніми. Ось так, всі разом, ми робимо Кривий Ріг прогресивним європейським містом, в якому ветерани – люди активні, затребувані і сучасні. Зазначу,  що цей курс закінчується 25 грудня. Із початку січня буде новий курс. Набір – 400 студентів, але попит дуже великий. Тому, пропонується всім охочим вже зараз записуватись на наступний рік у терцентрах та виконкомах за місцем проживання», - підкреслив О.Вілкул.

Університет відновив роботу у всіх районах міста по єдиній навчальній програмі, з обов’язкоим викладанням початкової інформатики. Для цього комп’ютерна база навчальних аудиторій забезпечена необхідною кількістю ноутбуків та планшетів.

«Ми підготували для наших студентів насичену та різноманітну програму. Від азів комп‘ютерної грамотності, вміння користуватись сучасними гаджетами, інтернетом - до курсу з рідної мови, інформації з правознавства, практичної психології, здорового способу життя - і це ще далеко не все! Для гарної форми та доброго настрою запрошуємо студентів насолодитись бальними танцями та спробувати себе в популярній у всьому світі «скандинавській ході». А ще їх чекають запрошення на різноманітні творчі події та заходи, що проводяться у Кривому Розі», - розповіла Оксана Кудісова, директор терцентру Саксаганського району.  

Тамара Михайлівна, студентка Університету третього віку, зазначила: «Я ще у 2019 році була записана до Університету. Про цей проєкт розповідав Костянтин Павлов і  мене він зацікавив. Але, тоді саме спалахнув ковід, потім війна і проєкт призупинили. І коли цьогоріч мені зателефонували та повідомили, що в Університеті відновлюється навчальний процес, дуже зраділа. Адже навчатися потрібно постійно, знати та розуміти нові технології, іноземні мови, щоб бути на «одній хвилі» з молоддю – зі своїими дітьми та внуками! Ми всі дуже вдячні, що про наше покоління не забувають!».                                                                                                         

Цікаві факти: найстаршим студентом цього університетського набору є 95-річний мешканець Металургійного району Володимир Михайлович Саввін. А у Центрально-Міському районі серед слухачів є подружжя – Сергій Іванович та Олена Миколаївна Полякови.

13 вересня 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради