Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Як у Центрі «Віза» («Центр Дії») отримати готовий результат послуг під час воєнного стану

Створено: 2024-02-12 14:02:21Оновлено: 2024-02-12 14:10:54

У день надходження до Центру адміністративних послуг «Віза»  («Центр Дії») результату послуги, на зазначений у зверненні номер телефону направляється СМС-повідомлення  наступного змісту:

CNAP: «Документи готові YYYYYY-2024  адреса отримання, реєстрація: https://cutt.ly/myPGz6F», де YYYYYY-2024 – номер звернення  (в описі – номер вхідного пакету), адреса отримання – місце отримання послуги, реєстрація: https://cutt.ly/myPGz6F»–посилання на вебпортал Центру «Віза» для реєстрації в електронній черзі на отримання готових документів.

Заявники звертаються до Центру «Віза» («Центр Дії»), попередньо       зареєструвавшись в електронній черзі на зручний день та час. Це можна зробити:

- перейшовши за посиланням, указаним в СМС-  повідомленні;

 - відсканувавши  наведені QR-коди :

В обраний день та час заявнику необхідно звернутися до Центру «Віза» («Центр Дії») за адресою, зазначеною в СМС-повідомленні.   При зверненні пред’являється документ, що засвідчує особу та довіреність, якщо заявник діє в інтересах іншої особи.

 

Слід зазначити, що крім передачі суб’єктові звернення вихідного пакету    документів особисто, можлива передача документів й засобами поштового зв’язку, у тому числі кур’єром за додаткову плату, або телекомунікаційного зв’язку чи в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб, про що зазначається в заяві або описі вхідного пакета.

У разі визначення способу отримання результату адміністративної, іншої публічної послуги кур’єром, заявник при отриманні СМС-повідомлення про готовність вихідного пакета документів замовляє послуги кур’єрської доставки та сплачує їх власним коштом.

Ми працюємо: щоденно (крім вихідних днів) з 8.00 до 15.30 години, технічна перерва з 12.30 до 13.00 години.

Зверніть увагу!

Центр адміністративних послуг «Віза»  («Центр Дії») надає можливість Заявнику, не виходячи з дому, перевірити стан виконання звернення на головній сторінці вебпорталу Центру «Віза»:

- без авторизації, скориставшись опцією «Перевір стан документу/справи»                                                

                                                        або

- в особистому кабінеті на вебпорталі «Візи»:

Крок 1 перейти в розділ «Мій кабінет»: https://viza.kr.gov.ua/#/login;

Крок 2 авторизуватися зручним способом за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації (електронний підпис (у вигляді файлового носія, токена, хмарного сховища, ID-картки), Bank ID НБУ,  Дія.Підпис, «Картка криворіжця»);

Крок  3 переглянути стан своїх звернень.

 

Ми працюємо для Вас!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
e-mail: [email protected]

https://viza.kr.gov.ua/

12 лютого 2024

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради