Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

МОБІЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ МУДРЬОНОЇ

Створено: 2018-02-12 15:58:35Оновлено: 2018-02-12 16:01:19

Сьогодні, як і планувалося, здійснено виїзд Мобільного офісу у приватний сектор, що на Мудрьоній. Прийом мешканців організовано у зручному місці біля дитячого майданчика. Як сказав голова вуличного комітету (вул. Городищенської) Олійник Сергій Володимирович, цей майданчик – місце «доброго настрою» мудрьонівчан: тут і дружньо Новий рік зустрічали і маленькі мешканці весело проводять час.

До Мобільного офісу люди зверталися з різноманітними питаннями: відшкодування часткової компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів (500 грн.), внесення у паспорти нових назв вулиць, у зв’язку з їх зміною (з декомунізації), консультації з питань оформлення закордонних паспортів, оформлення земельних ділянок та інші.

Дякуємо мешканцям Мудрьоної і за слушну пропозицію розширити спектр пакетної послуги «Народження дитини», доповнивши процедурою передачі в  автоматизованому режимі надавачам житлово-комунальних послуг інформації про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Працівники Центру «Віза» обіцяють опрацювати це питання з підприємствами надавачами послуг, щоб замовникам послуг не доводилося витрачати час на поїздки.

Ми працюємо для Вас!
Наша якість - Ваша довіра!

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), 493-08-28
e-mail: 
viza@kr.gov.ua


 

12 лютого 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради