Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю. Вілкул: Влітку, якщо безпекова ситуація буде стабільною, у дитячому таборі «Сонячний», який розташований у селі Гурівка, відпочинуть та наберуться сил до нового навчального року 800 юних криворіжців

Створено: 2023-04-11 15:52:19Оновлено: 2023-04-11 15:58:29

Цього літа у дитячому оздоровчому таборі (ДОЛ) «Сонячний», що розташований у Гурівському лісі,  планується організувати чотири зміни по 200 дітей у кожну.


11 квітня в.о. міського голови Юрій Вілкул провів  на базі закладу виїзну нараду  з питання організації літнього дозвілля криворізької малечі – зараз вже готові укриття та корпуси, щоб якісно підготуватися до прийому хлопців та дівчат.


«Підростаюче покоління, які б складні умови не були, повинно бути фізично та морально здоровим. І поки батьки, брати та сестри боронять Україну від ворога, діти не залишаються без уваги та опіки  рідного міста. Разом з Радою оборони прийнято рішення підготувати заміський комунальний оздоровчий табір «Сонячний» до роботи та відпочинку цього літа 800 юних криворіжців. Створимо для дітвори максимум комфорту та зручностей: будуть упорядковані всі корпуси та територія, дуже серйозно ми підійшли до облаштування укриття. Розуміючи, які наслідки несе війна, крім професійних вихователів та вожатих, я доручив департаменту освіти і науки направити до табору психологів, тому що в умовах війни діти потребують фахової допомоги. Адже стреси від частих повітряних тривог, переживання та сум за рідними, які на фронті чи в окупації - все це негативно впливає на діток. Переконаний, що чисте лісове повітря, нові друзі та розваги підуть на користь юним криворіжцям», - сказав Ю. Вілкул.

Не дивлячись на те, що через карантин та воєнний стан, останні два роки табір «Сонячний» не працював, заклад готовий приймати дітей. Тут відремонтовані всі корпуси, оновлене обладнання, посуд у їдальні, придбана нова постіль, ігровий та спортивний інвентар.

«Як стабілізується погода, проведемо косметичні ремонтні роботи за потребами. Щоразу намагаємося зробити перебування дітей у нашому таборі цікавим та пізнавальним. Першочергово до табору поїдуть діти захисників та захисниць, які зараз боронять нашу країну; діти, батьки котрих загинули, пропали безвісти чи знаходяться у полоні, а також хлопці та дівчата,  чиї батьки є учасниками АТО (ООС). В умовах війни ці дітки потребують особливої підтримки дорослих, спілкування з однолітками»,- підкреслила Тетяна Кріпак, директор  департаменту освіти і науки виконкому міськради.

Крім того, для  оздоровчого табору  «Сонячний» буде ретельно відібраний колектив вихователів та вожатих, який підготує насичену програму розваг, майстер-класів та  конкурсів для малечі.

З 15 червня у  «Сонячному» стартує перша  відпочинкова зміна, вона триватиме  14 днів.

11 квітня 2023

© 2009—2024, Виконком Криворізької міської ради