Новації освітньої платформи «Дія: Цифрова освіта»
Створено: 2020-02-11 14:42:31Оновлено: 2020-02-11 14:46:35
22 січня ВАША DIGITAL ВІЗА повідомляла, що запрацювала Національна освітня платформа з цифрової грамотності «Дія: Цифрова освіта» та для зручності наших замовників було розміщено посилання в розділі «Послуги» на сторінці «Електронні сервіси».
Передумовою створення цього проєкту стало перше в історії України соціологічне дослідження цифрових навичок громадян, що проводилося Мінцифрою наприкінці грудня минулого року. Так, за даними дослідження, 53% українців не мають базового рівня цифрових навичок. А 15,1% з них віком 60-70 років не володіють цифровими навичками взагалі. При цьому, 47% громадян віком від 18 до 70 років зацікавлені в навчанні цифровим навичкам.
Команда розробників пропонує підвищувати рівень цифрової грамотності населення за допомогою освітніх серіалів за участі експертів та українських зірок шоу бізнесу, які простою та зрозумілою кожному пересічному громадянину мовою пояснюють базові цифрові навички. Наразі на онлайн-платформі розміщено три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн-безпека для дітей», але, як обіцяють розробники, протягом 2020 року будуть з’являтися нові серіали. Також, Міністерство цифрової трансформації планує забезпечити можливість проходження навчання на онлайн-платформі у 6000 комп’ютеризованих бібліотеках України.
З повідомлення на Facebook-сторінці «Дія» від 08.02.2020, на численні прохання словник Інтернет-сленгу з’явився і на платформі osvita.diia.gov.ua. Він допоможе всім користувачам розуміти один одного та не відставати від світу сучасних технологій. Що мотивує доросле населення опановувати цифровий світ
- Не відставати, бути на рівних із дітьми та онуками.
- Бажання вміти вільно користуватися технікою та комфортно відчувати себе в мережі Інтернет.
- Урізноманітнити своє дозвілля.
Юзери-початківці зможуть дізнатися, що то за звір такий – «мем», та до чого закликають оточуючі, коли пропонують провести «флешмоб», а також багато цікавих сучасних слів, пов’язаних з цифровізацією держави.
Також, щоб визначити свій особистий рівень цифрових навичок, кожен має можливість пройти тест на загальну цифрову грамотність, що розміщений безпосередньо на онлайн-платформі «Дія: Цифрова освіта». Після завершення тесту, який триває приблизно 10 хвилин, Ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання та навички.
Тож, реєструйтеся у Національній освітній платформі з цифрової грамотності «Дія: Цифрова освіта» особисто та шерте інформацію про неї серед своїх близьких та знайомих, адже недарма кажуть: «хто володіє інформацією - той володіє світом»!
Ми працюємо для Вас!
#ВсеБудеЦНАП!
Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: [email protected]
11 лютого 2020