Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

LIX сесія міської ради VI скликання (пленарне засідання)

Створено: 2015-05-07 16:22:59Оновлено: 2017-07-21 10:36:42


Інформація про сесію

24 квітня 2015 року відбулися засідання постійних комісій, 29 квітня 2015 року о 9.00 – пленарне засідання LІХ сесії міської ради.

На пленарному засіданні міської ради, яке вів Криворізький міський  голова Вілкул Ю.Г., розглянуто питання «Про організацію відпочинку й оздоровлення дітей у м. Кривому Розі». На сесії міської ради прийнято 87 рішень, з яких 50 – щодо врегулювання земельних відносин.

З метою  налагодження зв’язків молоді з виконавчими  органами  міської ради внесено зміни до рішення міської ради від 11.11.2010 №3 «Про  утворення виконавчого комітету міської ради та затвердження його складу»  та введено до складу виконавчого комітету міської ради Полякова Едуарда Петровича, голову молодіжного виконкому м.Кривого Рогу.

З   різних   питань   виступили     депутати   міської   ради   Дабіжа М.К., Іноземцев В.І., Пустовойтова О.М.

У пленарному засіданні міської ради взяли участь народні депутати України Павлов К.Ю. та Гальченко А.В.

Депутати міської ради та запрошені вшанували пам'ять усіх загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході країни земляків.

На пленарному засіданні вручено відзнаки виконкому міської ради військовослужбовцям, пошуковцям, які займаються пошуком та транспортуванням загиблих у зоні проведення антитерористичної операції, та волонтерам.

Інша інформація:

Юрій Вілкул: Цього літа 100-відсотково безкоштовно оздоровимо дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також дітей полеглих воїнів АТО

Микола Дабіжа: Ми закликаємо всі політичні та громадські організації міста 9 травня проявити справжній патріотизм і віддати данину поваги подвигу ветеранів


Порядок денний. Протокол.
Прийняті рішення

Порядок денний
Протокол

Рішення міської ради


© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.