Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Реалізація Закону України `Про очищення влади`, 2015 р.

Створено: 2016-01-06 14:13:41Оновлено: 2021-02-04 10:13:07

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Козлової Наталії Вікторівни, головного спеціаліста відділу споживчого ринку управління розвитку підприємництва виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Рожковського Валентина Андрійовича, спеціаліста І категорії технічного сектора виробничого відділу управління капітального будівництва виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Гоцалюк Анастасії Віталіївни, спеціаліста І категорії відділу житлової політики управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Кота Дениса Володимировича, спеціаліста І категорії відділу інформатизації виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Стогул Алли Олександрівни, головного спеціаліста відділу з питань урегулювання земельних відносин управління земельних ресурсів виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Отрадіної Анастасії Миколаївни, спеціаліста І категорії відділу з охорони навколишнього природного середовища управління екології виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Маханько Лілії Валеріївни, спеціаліста І категорії відділу планування та виконання видатків бюджету фінансового управління виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Писарєвої Алли Олександрівни, головного спеціаліста, бухгалтера управління освіти і науки виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Бондаренко Людмили Володимирівни, головного спеціаліста фінансово-економічного відділу управління праці та соціального захисту населення. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Бойко Вікторії Ігорівни, спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку управління комунальної власності міста; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;
- Кінзельської Олени Василівни, головного спеціаліста відділу із протокольної роботи управління організаційно-протокольної роботи; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Бібяєвої Юлії Володимирівни, спеціаліста І категорії відділу договірних відносин та ринку земель управління земельних ресурсів; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються..


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Кальніцкої Оксани Вікторівни, спеціаліста І категорії управління земельних ресурсів. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Істоміної Ольги Вікторівни, спеціаліста І категорії відділу дорожньо-мостового господарства управління благоустрою та житлової політики; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;
- Лукіної Олени Володимирівни, головного спеціаліста відділу моніторингу землекористування управління земельних ресурсів; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Воронько Людмили Миколаївни, головного спеціаліста відділу із протокольної роботи управління організаційно-протокольної роботи виконкому Криворізької міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки:
- Гайдар Тетяни Костянтинівни, головного спеціаліста комітету у справах сім’ї і молоді виконкому Криворізької міської ради; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;
- Кривонос Ольги Григорівни, головного спеціаліста, бухгалтера управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Криворізької міської ради; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;
- Пилипенко Юлії Миколаївни, головного спеціаліста служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Чірви Віти Геннадіївни, начальника відділу кадрового забезпечення управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно:
- Задунайчук-Гай Ірини Василівни, головного спеціаліста відділу культурно-просвітницької роботи управління культури і туризму, за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;
- Скляр Марини Василівни, адміністратора відділу дозвільно-погоджувальних процедур виконкому Криворізької міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 


© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.