Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Реалізація Закону України `Про очищення влади`, 2014 р.

Створено: 2015-02-05 10:18:57Оновлено: 2021-07-06 14:03:03

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочата перевірка відомостей стосовно посадових осіб виконкому Криворізької міської ради:

  • Ващенко Оксани Юріївни, адміністратора відділу дозвільно-погоджувальних процедур. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
  • Ворон Ірини Олександрівни, головного спеціаліста відділу захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються
  • Ремез Тетяни Григорівни, адміністратора відділу дозвільно-погоджувальних процедур. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються
  • Семенюк Олени Олександрівни, адміністратора відділу дозвільно-погоджувальних процедур. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочата перевірка відомостей стосовно Грушковської Ірини Вікторівни, головного спеціаліста служби у справах дітей виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочата перевірка відомостей стосовно Беркової Марини Василівни, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочата перевірка відомостей стосовно Нетупської Юлії Юріївни, спеціаліста І категорії відділу контролю управління по роботі зі зверненнями громадян виконкому Криворізької міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки стосовно Божок Людмили Миколаївни, головного спеціаліста сектору режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату міської ради і виконкому Криворізької міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;


© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.