Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

XXVII сесія міської ради VI скликання

Створено: 2012-10-30 08:11:15Оновлено:

ХXVII сесія Криворізької міської ради


Інформація про сесію

Відповідно до розпорядження міського голови від 04.10.2012 №233-р “Про скликання ХХVІІ сесії міської ради VІ скликання” 19 жовтня 2012 року о 9.00 відбулося спільне засідання постійних комісій та 24 жовтня 2012 року о 9.00 – пленарне засідання міської ради.

Після спільного засідання постійних комісій міської ради відбулися засідання постійних комісій за напрямами роботи. У цей день проведено виїзне навчання депутатів з теми «Про надання соціальних послуг ветеранам війни, праці та інвалідам комунальними установами соціальної сфери міста».

На пленарному засіданні, яке вів міський голова Вілкул Ю.Г., розглянуто основне питання «Про здійснення заходів щодо соціальної підтримки ветеранів війни, праці та інвалідів у м. Кривому Розі». Всього на сесії прийнято 59 рішень, з яких 35 – щодо урегулювання земельних відносин.

На пленарному засіданні міської ради були вручені відзнаки виконкому Криворізької міської ради кращим представникам спортивного клубу «Барс» Криворізької міської федерації бойових мистецтв, які стали переможцями в особистому та командному заліках на Кубок Європи з кікбоксінгу і Кубок світу з бойових мистецтв.

Детальніше:

Юрій Вілкул: «Питання соціального захисту населення були і залишаються для нас одним із основних пріоритетів, і ми будемо приділяти їм велику увагу»Порядок денний.
Прийняті рішення


Порядок денний

Рішення міської ради© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.