Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Зростання показників бюджету Кривого Рогу – хороша база для реалізації всіх намічених міських програм

Створено: 2012-07-25 13:43:11Оновлено:

25 липня відбулася 24 сесія Криворізької міської ради, на якій були підведені деякі підсумки першого півріччя.

За підсумками 6 місяців 2012 року, як і першого кварталу, Кривий Ріг демонструє упевнену позитивну динаміку. Доходи загального фонду міського бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів склали 645 мільйонів 700 тисяч гривень, що складає 105,5% від плану. До спеціального фонду надійшло 133 мільйони – це 135 % від планованих показників, які були раніше.

Як відзначив міський голова Юрій Вілкул під час планової прес-конференції, яка традиційно проходить після засідання сесії, таке зростання показників цьогорічного бюджету було очікуваним: «Напевно, ви пам'ятаєте, що коли ми з вами зустрічалися взимку, і я вам звітував про прийнятий бюджет, то підкреслював, що його показники зростатимуть. Завдяки злагодженій роботі всіх управлінь і відомств, позитивній динаміці в економіці підприємств так і відбувається».

Зокрема відчутне зростання здійснюється за таким показником як плата за землю, що складає 106% від плану, а якщо порівнювати з 2011 роком, то приріст складає 41%. Крім того, зросли надходження від податку на прибуток підприємств комунальної власності, вони склали 4,5 мільйони гривень. У 2,1 рази, в порівнянні з минулим роком, зросли надходження від орендної плати за користування комунальним майном.

«Були ефективно використані вільні кошти спеціального фонду міського бюджету – розмістивши їх на депозитному рахунку, ми отримали дохід понад 900 тисяч гривень, які тепер можуть бути використані на користь міста. Як і раніше, основну частину цих коштів ми направляємо на соціальний захист населення та фінансування бюджетних організацій», - зауважив міський голова.

У першому півріччі ця сума склала 533 мільйони гривень або 77,6% від загальних витрат. У результаті перевиконання бюджету, місто отримало додаткові прибутки до загального фонду в сумі понад 34 мільйонів гривень.

«Таким чином, можна з упевненістю сказати, що на сьогоднішній момент у Кривому Розі є хороша база для реалізації всіх намічених міських програм, інфраструктурних проектів і тих пропозицій, які внесено на розгляд депутатського корпусу», - підкреслив міський голова Юрій Вілкул.

(0564)92 13 03, v.public.rel@kryvyirih.dp.ua

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.