Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Проекти детальних планів територій та звіти про СЕО (у разі наявности)

Створено: 2019-04-25 14:20:39Оновлено: 2019-07-08 16:59:18

Проект містобудівної документації: «Детальний план території реконструкція нежитлових будівель під магазин на вул. Соборності, 6 у Металургійному районі м. Кривий Ріг»

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва гаража біля автостоянки на мкр-ні Гірницькому в Саксаганському районі м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.»

Проект містобудівної документації: «Детальний план території нове будівництво будівлі комунального закладу позашкільної освіти на базі незавершеної будівництвом нежитлової будівлі за адресою: вул. Саласюка, 66а м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Свято-Миколаївська, 69б в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу»

Проект детального плану території: «Реконструкція комплексів будівель і споруд під автозаправний комплекс на вул. Конституційній, 16, 16/1 та 16/2 у Покровському районі м. Кривого Рогу» та звіт про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»)

Проект детального плану території: «Реконструкція комплексу будівель під автозаправний комплекс на вул. Старовокзальна, 4б у Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу» та звіт про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»)

Проект детального плану території: «Реконструкція нежитлової будівлі в адміністративну будівлю за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Металургійний район,вул. Ферганська, буд. 6»

Проект детального плану території: «Реконструкція нежитлової будівлі в адміністративну будівлю за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Металургійний район,вул. Ферганська, буд. 6»

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Карбишева,67 в Тернівському районі  м. Кривого Рогу»

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луговій, 13 в Довгинцівському районі м. Кривий Ріг»

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для реконструкції житлового будинку з господарчими побудовами під адміністративну будівлю з гаражем (зі зміною цільового використання земельної ділянки) на провул. Бебеля, 14а в Центрально-Міському районі   м. Кривий Ріг»

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Світлогірська, біля домоволодіння 44а в Саксаганському районі м. Кривий Ріг

Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража за адресою: вул. Бердянська,  біля кооперативу «Юність» у Саксаганському районі м. Кривого Рогу»    (Інвестор-гр.Верлієнко О.М.);

 Проект містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража за адресою: вул. Бердянська,  біля кооперативу «Юність» у Саксаганському районі м. Кривого Рогу»    (Інвестор- гр.Пужієнко О.В)

Проект містобудівної документації; «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд по вул.Каунаська,8а   в  Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу

Проект містобудівної документації: «Детальний план території під будівництво автозаправного комплексу зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вулиці Дніпровське шосе, 15б у Довгинцівському районі м. Кривий Ріг


 

 

 


© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради