Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Нова генерація - перспектива та успіх Кривбасу

Створено: 2012-05-23 13:36:17Оновлено: 2021-03-12 15:18:08

Програма реалізації молодіжної політики

«Нова генерація – перспектива та успіх Кривбасу» на 2021–2025 роки

Світова практика останніх десятиліть переконливо доводить, що політична, економічна і соціальна  перевага наявна в тих країнах, що змогли накопичити й забезпечити ефективне використання інтелектуальних ресурсів та інноваційного потенціалу, головним носієм якого є молоде покоління.

Кривий Ріг – місто перспективної, ініціативної, талановитої молоді, яка є важливою частиною сучасного українського суспільства і вимагає пильної уваги й довгострокових інвестицій для розкриття своїх потенційних можливостей. У місті мешкає понад 180 тис. молодих громадян віком від 14 до 35 років, що становить третину від загальної кількості населення Кривого Рогу.               

У зв’язку із закінченням терміну дії Програми «Нова генерація Кривого Рогу» на 2016–2020 роки, що була платформою для виявлення та підтримки обдарованої молоді, втілення в життя молодіжних ідей, ініціатив і проєктів, виникла необхідність розробки нової Програми реалізації молодіжної політики «Нова генерація – перспектива та успіх Кривбасу» на 2021–2025 роки.

До розробки Програми залучалася учнівська, студентська та робітнича молодь міста: департаментом було проведено анкетування  серед молоді з метою вивчення її реальних потреб та надання цікавих пропозицій щодо заходів майбутньої Програми.

Мета Програми – створення умов для успішної соціалізації та ефективної самореалізації молоді, розв`язання її нагальних проблем, реалізація молодіжних ініціатив і проєктів, розвинення молодіжного потенціалу та використання його в інтересах інноваційного розвитку нашого міста.

Основними пріоритетними напрямами Програми є:

 - розвиток громадської активності молоді, залучення її до роботи в органах місцевого самоврядування, інтеграція молоді до світової та європейської молодіжної спільноти;

 - розвиток національно-патріотичного, екологічного виховання, фізкультурно-спортивної роботи та профілактика негативних проявів у молодіжному середовищі;

 - розвиток культури й організація дозвілля, сприяння творчому та інтелектуальному потенціалу молоді;

 - підготовка молоді до сімейного життя та підтримка молодих сімей;

 - забезпечення професійної зайнятості молоді й підтримка самозайнятості;

 - організаційне, науково-методичне та інформаційне сприяння здійсненню державної молодіжної політики, підтримка молодіжних ініціатив.

Рішення №264 від 24.02.2021

 


© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради